Оркестр Львівської філармонії виступив на Відкритті Європейських Ігор

22.06.2023
Опис

Щойно після успішного виступу в рамках Міжнародного музичного фестивалю у Щецині, Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії зіграв також на масштабній Церемонії Відкриття ІІІ Європейських ігор 2023. 21 червня концерт пройшов у польському місті Кракові на Міському стадіоні імені Генрика Реймана, що вміщує понад 30 тисяч глядачів.

Львівська національна філармонія - Оркестр Львівської філармонії виступив на Відкритті Європейських Ігор

Музиканти Львівської філармонії виконали спеціально створений для події Гімн Європейських ігор під загальні овації. Диригував маестро Себастьян Перловський.

Зазначимо, що у цьогорічному змаганні беруть участь 7000 спортсменів з 48 країн світу. Буде представлено 28 видів спорту. Збірну України представляють 292 спортсмени. Відкриття таких великих спортивних подій, таких як Олімпійські ігри чи Чемпіонат світу, є найбільш популярними програмами в усьому світі. Це мистецьке видовище найвищого рівня, насичене музикою, танцями, хореографією за участю топ колективів. 

Львівська національна філармонія - Оркестр Львівської філармонії виступив на Відкритті Європейських Ігор

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії продовжує цикл гастрольних поїздок закордоном: Щецин, Краків, а на черзі 23 червня — Люблін з унікальною програмою творів Малера, Сібеліуса та прем’єрою оркестрової сюїти «Цвіте папороть» Євгена Станковича.

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...