Оркестрова музика Томаса де Гартмана

09.06.2022
Опис

На початку червня британський музичний лейбл «Nimbus Alliance» презентував новий компакт-диск із оркестровими композиціями Томаса де Гартмана 1885-1956), відомого митця, який народився в Україні та музика якого впала в безвість після його смерті.

Відкрити неймовірну постать митця львівські слухачі мали можливість на фестивалі, який цілком складався із композицій майстра та відбувався у Львівській національній філармонії ім. М.Скорика 10-17 вересня 2021 року.

Він отримав назву «Thomas de Hartmann Project» та був ініційований однойменним міжнародним проєктом, який має на меті відновити творчість композитора, а також належне йому місце в класичному репертуарі. Він був започаткований у 2006 році піаністом Еланом Сікроффом та гітаристом Робертом Фріппом.

Паралельно із фестивалем відбувалися записи творів Томаса де Гартмана. Перший диск з оркестровими композиціями «забутого майстра» побачив світ на початку лютого 2022 року.

Детальніше про цей реліз можна прочитати за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/media/an-album-with-compositions-by-thomas-de-hartmann-was-presented-on-the-toccata-classics-label/

Новий компакт-диск «Nimbus Alliance» містить Концерт для фортепіано з оркестром, Симфонію-поему №3 та Фантастичне скерцо Томаса де Гартмана. Ці твори можна почути у виконанні піаніста та засновника проєкту Елана Сікроффа, Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії імені М. Скорика, на базі якого й втілився цей історично важливий проєкт, та дириґента Тяня Хуей Нґа.

 

 

 

Посилання на альбом: https://www.wyastone.co.uk/the-orchestral-music-of-thomas-de-hartmann.html

Також його можна завантажити на усіх відомих музичних платформах, серед яких iTunes, Spotify та ін.

Офіційний сайт Thomas de Hartmann Project: https://www.thomasdehartmannproject.com/

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...