В День Незалежності Польщі

11.11.2022
Опис

Справжні друзі, як і справжнє мистецтво, залишаються з вами поруч в найскрутніші часи.

Це доводить міцна дружба українського та польського народів, скріплена беззаперечною підтримкою Польщі та її найвищих державних, а також культурних інституцій — зокрема впродовж російсько-української війни. 

 

Тому в День Незалежності Польщі Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика радо вітає польський народ з цим визначним святом!

Також ми прихильно дякуємо нашим багаторічним партнерам — нотному видавництву PWM, спільноті авторів ZAiKS, Фонду «Pro Musica Viva», Фонду «RenesArt», Фонду «Phasma Music», Мистецькій агенції «Kameny», Фонду «Допомога полякам на Сході», Польсько-українській фундації імені Іґнація Яна Падеревського, Instytut Sztuki PAN, Towarzystwo Muzyczne im. Karola Szymanowskiego, Генеральному консульству Республіки Польща у Львові, медіа Kurier Galicyjski, Radio Szczecin.

Дякуємо відважним та високопрофесійним польським артистам, які протягом цього року не побоялись прибути в Україну та виступити на нашій сцені — диригенту Вінсенту Козловському, клавесиністці Уршулі Ставіцькій, флейтистці Марії Перадзинській, віолончелісту Томашу Штралю, піаністам Анджею Верцінському та Славоміру Вільку. Дякуємо нашим постійним доброчинцям із Польщі — Павлу Осуховському, Броніславі Фалінській та Ірені Вільчек-Сова. Віримо у подальшу плідну співпрацю задля спільної перемоги!

Звісно ж, слова вдячності висловлюємо і нашим слухачам з Польщі, які приєднуються до прослуховування концертів онлайн та цим сприяють подальшому розвитку польсько-українських відносин.

Razem do zwycięstwa!

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...