Посвятні в присвятах – Збруч

13.09.2021
Опис

«ІNSO-Львів» присвятив проєкт постаті Андрея Шептицького

Концерт-презентація у Львівській національній філармонії аудіо-диску «Bridges», записаного симфонічним оркестром «INSO-Львів» під батутою диригента Ярослава Шемета (Польща-Україна), – перший продукт однойменного з СD проєкту. Реліз платівки позиціонується як присвята митрополиту Української греко-католицької церкви Андрею Шептицькому, чиї прогресивні погляди і активна суспільна діяльність були визнані феноменом в українській історії. Літературні згадки про Владику Шептицького надихнули колектив на створення проєкту «Bridges», а карантинні обмеження стали ще більшою мотивацією для його реалізації», – розповідає Вікторія Антошевська у рецензії на презентацію нового компакт-диску Академічного симфонічного оркестру «ІNSO-Львів».

Подія відбулася 5 вересня у Концертному залі Людкевича.

Проєкт BRIDGES, що базується на цінностях, сенсах та особистостях, що понад часом – міст між творчістю українських композиторів Андрія Гнатишина,  Василя Барвінського та Антіна Рудницького, об’єднаних спільним знаменником – величною постаттю митрополита Андрея Шептицького та нами – сучасними українцями незалежно від географії.

Оригінальність задуму BRIDGES полягає у тому, що виконані і записані на компакт-диск твори належать тим композиторам, яких підтримав і з якими спілкувався Андрей Шептицький. CD «Bridges» – музичний дар Митрополиту Шептицькому.

Більше про цю подію читайте за посиланням:  https://zbruc.eu/node/107493

 

 

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...