Спеціально для Суспільного представники мистецьких закладів Львова розповіли як від 2022 року змінився репертуар і значно зросла частка української музики.
Генеральний директор Львівської філармонії Володимир Сивохіп розповів:
“Ми мали концерт у Варшавській національній філармонії. Ми, напевне, чи не вперше грали повний концерт української симфонічної музики. Раніше грали класику, романтизм, європейську класику і десь може там 5-10 хвилин нам дозволять заграти українську музику. Зараз дійсно ми диктуємо ці правила і ми отримуємо від того задоволення, що ми можемо будувати програми виключно на українській музиці”.
22.03.2026
АнонсиМедіа
Три Моцарти. Презентація CD
Завжди юний, осяйний, геніальний Моцарт – с...
05.03.2026
Анонси
Конкурс на посаду генерального директора філармонії завершено
Сьогодні, 5 березня, у Львівській обласній раді відбувся конкурс на посаду ...
26.01.2026
Анонси
Тромбони легендарного Мюллера: львівський оркестр отримав інструменти для молоді
Симфонічний оркестр INSO-Львів Льві...