Про виступ Львівської філармонії у Берліні: розповідає Україна молода

18.12.2023
Опис

Як зазначає у розгорнутому матеріалі Віра Залюбовська, “Культурно-дипломатичну місію на найвищому рівні здійснили академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії на чолі з Володимиром Сивохипом разом з потужним об’єднанням творчих жінок України та Німеччини.

Жіноче ядро концерту склали відомі українки — скрипалька Богдана Півненко та піаністка Віоліна Петриченко; авторка книги «Світло з темряви: листи українських жінок вільному світу» Аурелія Брос; німецька акторка Мала Емде, яка у цей вечір стала голосом українських жінок, прочитавши листи українок з Маріуполя та з Чернігова, оперна співачка Корнелія Ланц та продюсерка, ініціаторка проєкту Sound of Ukraine й самого концерту Ірина Френкель”.

Львівська національна філармонія - Про виступ Львівської філармонії у Берліні: розповідає Україна молода

Солістка вечора, відома скрипалька Богдана Півненко поділилась: «Україна — висококультурна країна, ми маємо потужну композиторську школу, наша сучасна академічна музика має великий змістовний потенціал, який викликає навіть у стриманої європейської публіки дивовижну гамму емоцій. Іноземців вражає наша українська енергетика. Завдяки таким потужним мистецьким акціям, як та, що нещодавно відбулася у Берлінській філармонії, на нас дивляться як на країну, гідну серйозного партнерства».

Читати повністю

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...