Світлої пам’яті «Міфа»…

29.06.2022
Опис

«Місяць на небі, зіроньки сяють» – саме цю відому пісню заспівав журналістам незадовго до смерті Василь Сліпак, і саме вона пролунала у Концертному залі Людкевича на першій події шостого Маратону пам’яті видатного Українця…

29 червня виповнилося вже шість років, як снайперська куля забрала життя львів’янина Василя Сліпака – видатного українського оперного співака, соліста Паризької Національної Опери, волонтера, учасника російсько-української війни, Героя України, кавалера ордена «За мужність» І ступеня.

Та цьогоріч у цій міжнародній події переплелося багато символів та сенсів: повномасштабна і жорстока війна росії проти України, біль та сум за загиблими, день головного нашого закону – Конституції України, за який ми боремося, та звісно ж – світлі спогади, вшанування пам’яті та сум за Василем Сліпаком…

«Василь Сліпак для ПЕРЕМОГИ!» – таку назву мала перша подія Маратону. У пам’ять видатному Українцю та усім загиблим внаслідок жорстокої війни росії проти України у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії, вокального ансамблю «Kalophonia» та співака Назара Савка прозвучали відомі симфонічні композиції та українські пісні.

Ось кілька моментів події:

Львівська національна філармонія - Світлої пам’яті «Міфа»...

Львівська національна філармонія - Світлої пам’яті «Міфа»...

Львівська національна філармонія - Світлої пам’яті «Міфа»...

Львівська національна філармонія - Світлої пам’яті «Міфа»...

 

Запрошуємо на наступні події Маратону: 

29 червня о 17:30 у Концертному Залі Людкевича Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика міжнародний маратон пам’яті Василя Сліпака продовжить  концерт “W Live. З Любов’ю з Франції” Серін де Лабом — французької сопрано корейсько-американського походження, яка співала в 11 різних концертах заради миру та благодійності для України в Німеччині. 30 травня Серін приїхала до Львова в імпровізовану подорож, бажаючи поділитися музикою з українцями, висловити своє захоплення стійкістю і мужністю народу України та підтримати його. У концерті разом із вокалісткою ви почуєте знаних львівських піаністів Оксану Рапіту та Мирослава Драгана.  Музиканти виконають твори світових класиків оперного репертуару.

Детальна інформація про подію за посиланням.

Також 29 червня в рамках маратону пам’яті Василя Сліпака у Львові відбудеться концерт віолончельної музики «Молитва для Василя».  Концерт відбудеться О 19:30 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла Денис Литвиненко виконає дві сюїти для віолончелі (№1 та №2) Йоганна Себастьяна Баха. У пам’ять видатному Українцю та усім загиблим внаслідок жорстокої війни росії проти України прозвучить тужлива лемківська народна пісня «Плине кача».

Детальна інформація про подію за посиланням.

 

Усі кошти від продажу благодійних квитків будуть передані на потреби львівської 80-ї ОМДШБ для придбання автомобілів та термовізійних дронів.

Додамо також, що у 2022-му події Маратону пам’яті Василя Сліпака відбудуться в Україні, Франції та Швейцарії.

 

Партнери Маратону WLIVE-2022:

Фундація Василя Сліпака

Посольство України у Франції

Постійне представництво України при ЮНЕСКО

Асоціація “Перетинаючи Європу”

 

Запрошуємо вшанувати пам’ять видатного Українця!

 

Фото Едуарда Іванюшенка

Більше фото події тут

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...