Toccata Classics презентує альбом із музикою Чарльза Роланда Беррі

07.09.2022
Опис

Відомий британський лейбл класичної музики «Toccata Classics» презентує альбом із оркестровою музикою американського композитора Чарльза Роланда Беррі. Симфонічні твори у новому релізі слухачі матимуть можливість почути у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії ім. М. Скорика під батутою головного диригента Теодора Кухара.

Чарльз Роланд Беррі, який народився в Бостоні, штат Массачусетс, у 1957 році, навчався в Каліфорнії з Пітером Расіном Фрікером і Полом Крестоном. Як композитор, він вірить у те, що потрібно писати музику, яку глядачі можуть захотіти почути, а музиканти гратимуть із задоволенням. Тому як наслідок, усі три твори нового альбому втілюють відкриту, щиру, навіть наївну якість американської оркестрової музики, яку ще можна почути у Аарона Копленда, Ферде Ґрофе, Вільяма Генрі Харріса, Джерома Моросса та інших.

Альбом включає такі оркестрові композиції Чарльза Роланда Беррі: увертюру «Олімпійські гори», Четверту та П’яту симфонію.

Кожен з творів у записі був виконаний іншим колективом: Моравським філармонійним оркестром (диригент – Джоел Ерік Субен), Симфонічним оркестром Люблінської філармонії (диригент – Теодор Кухар) та Академічний симфонічний оркестром Львівської національної філармонії ім.М.Скорика (диригент – Теодор Кухар).

В інтерпретації львівського колективу можна послухати Четверту симфонію американського композитора, яка складається із 6 частин: Вода, Земля, Вогонь, Дух та Повітря.

Також принагідно згадаємо, що музика Чарльза Роланда Беррі звучала у Львівській філармонії у листопаді 2020 року.

Львівська національна філармонія - Toccata Classics презентує альбом із музикою Чарльза Роланда Беррі

 

Детальна інформація про альбом доступна за посиланням

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...