Toccata Classics презентує альбом із музикою Чарльза Роланда Беррі

07.09.2022
Опис

Відомий британський лейбл класичної музики «Toccata Classics» презентує альбом із оркестровою музикою американського композитора Чарльза Роланда Беррі. Симфонічні твори у новому релізі слухачі матимуть можливість почути у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії ім. М. Скорика під батутою головного диригента Теодора Кухара.

Чарльз Роланд Беррі, який народився в Бостоні, штат Массачусетс, у 1957 році, навчався в Каліфорнії з Пітером Расіном Фрікером і Полом Крестоном. Як композитор, він вірить у те, що потрібно писати музику, яку глядачі можуть захотіти почути, а музиканти гратимуть із задоволенням. Тому як наслідок, усі три твори нового альбому втілюють відкриту, щиру, навіть наївну якість американської оркестрової музики, яку ще можна почути у Аарона Копленда, Ферде Ґрофе, Вільяма Генрі Харріса, Джерома Моросса та інших.

Альбом включає такі оркестрові композиції Чарльза Роланда Беррі: увертюру «Олімпійські гори», Четверту та П’яту симфонію.

Кожен з творів у записі був виконаний іншим колективом: Моравським філармонійним оркестром (диригент – Джоел Ерік Субен), Симфонічним оркестром Люблінської філармонії (диригент – Теодор Кухар) та Академічний симфонічний оркестром Львівської національної філармонії ім.М.Скорика (диригент – Теодор Кухар).

В інтерпретації львівського колективу можна послухати Четверту симфонію американського композитора, яка складається із 6 частин: Вода, Земля, Вогонь, Дух та Повітря.

Також принагідно згадаємо, що музика Чарльза Роланда Беррі звучала у Львівській філармонії у листопаді 2020 року.

Львівська національна філармонія - Toccata Classics презентує альбом із музикою Чарльза Роланда Беррі

 

Детальна інформація про альбом доступна за посиланням

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...