У Концертному залі Людкевича прозвучали твори Чарльза Роланда Беррі і Йоганнеса Брамса

18.11.2020
Опис

16 листопада у Концертному залі Людкевича звучали твори американського композитора Чарльза Роланда Беррі та німецького романтика Йоганнеса Брамса. Крім того, автор музики до багатьох культових голлівудських фільмів відвідав подію особисто!

Чарльз Роланд Беррі (*1957) – американський композитор. Вивчав музичну композицію в американського композитора Пола Крестона та британського композитора Пітера Расіна Фрікера. Відомо, що композитор листувався із Джоном Кейджом, а також співпрацював з Лу Гаррісоном та Аланом Овханессом. З 2010 року працював композитором та аранжувальником фільмів. Зокрема, його музика присутня у фільмах “Людина-павук: Повернення додому” (2017), “Джон Уік 3” (2019), “Гравець” (2014), “Праведник 2” (2018), “Третій зайвий 2” (2015), “Теммі” (2014), “Інтерв’ю” (2014), “Чаппаквіддік” (2017), “Коханка” (2015) та “Як приборкати дракона” (2010). Його музика також використовувалась у телевізійних шоу та телесеріалах “Косяки”, “Люцифер”, “Сини анархії”, “Ліллехаммер” та “Ґотем”.

Львівська національна філармонія - У Концертному залі Людкевича прозвучали твори Чарльза Роланда Беррі і Йоганнеса Брамса

У виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії, який виступить під батутою Теодора Кухара, прозвучала  Симфонія №4 Чарльза Роланда Беррі.

У другій частині музичної події слухачі мали можливість почути одну із найвідоміших композицій німецького романтика Йоганнеса Брамса – його Концерт для скрипки з оркестром.

Скрипаль та близький друг композитора Йозеф Йоахім, якому і був присвячений Концерт та який виконував сольну партію у його прем’єрі, висловлювався про музику Брамса: “Я не відчуваю цю музику інакше, ніж як всім моїм єством… Вона впливає на мене, як сила природи!”

Львівська національна філармонія - У Концертному залі Людкевича прозвучали твори Чарльза Роланда Беррі і Йоганнеса Брамса

 

У Концертному залі Людкевича композиція Брамса звучала у виконанні Заслуженого артиста України Марка Комонька, Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії, які виступили під дириґуванням Теодора Кухара.

Більше світлин з події можна переглянути тут

Фото – Галина Сусорова

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...