У Львівській філармонії відбулося відкриття проєкту “Молитва до Митрополита. Сліпий. Спадкоємець”

18.02.2022
Опис

Вчора, 17 лютого 2022 року, у фоє Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика відкрили мистецько-документальний проєкт “Молитва до Митрополита. Сліпий. Спадкоємець”. Подія відбулась з нагоди 130-ї річниці від дня народження Патріарха Йосифа (Сліпого).

Подія відбулась за участі артистів та колективів Львівської філармонії: струнного квартету “Фенікс” у складі Микола Гав’юк (скрипка), Петро Тітяєв (скрипка), Вадим Педорич (альт), Денис Литвиненко (віолончель) та соліста Львівської національної опери і провідних європейських сцен Михайла Малафія.

Львівська національна філармонія - У Львівській філармонії відбулося відкриття проєкту “Молитва до Митрополита. Сліпий. Спадкоємець”

Із вітальним словом виступив Генеральний директор Львівської філармонії, Народний артист України Володимир Сивохіп.  Авторкою проєкту є Олена Білоус.

Львівська національна філармонія - У Львівській філармонії відбулося відкриття проєкту “Молитва до Митрополита. Сліпий. Спадкоємець”

Проєкт складається із мистецьких творів, що створювалися художниками з різних регіонів України протягом останніх двох років. У створенні колекції взяли участь такі митці, як Оксана Романів-Тріска, Олександр Охапкін, Віталій Гайдар, Мирон Катаран, Вікторія Шатковська, Святослав Владика, Люба Лебідь-Коровай, Марія Мартиненко-Гупало, Ольга Федорук, Оксана Андрущенко, Орест Гнатів, Уляна Креховець, Іванка Крип’якевич-Димид, Уляна Слюсар, Леся Безніско.

Також до колекції було долучено зібрані і подаровані твори: Аскольда Стернюка, Василя Лопати, Івана Крислача, Романа Хоркавого, Євгена Безніска.

Львівська національна філармонія - У Львівській філармонії відбулося відкриття проєкту “Молитва до Митрополита. Сліпий. Спадкоємець”

Проєкт  є четвертим з циклу “Молитва до Митрополита” і вже з 10 березня колекція вирушає у подорож музеями Західної України. Тож незабаром колекцію “Молитва до митрополита. Сліпий. Спадкоємець” можна буде побачити в Червонограді, Бортятині, Нагуєвичах, Стрию, Дрогобичі, Трускавці та інших українських містах.

Повна трансляція урочистої події:

Більше відео та світлин з події можна знайти за посиланнями:

Молитва до митрополита. Сліпий. Спадкоємець

https://velychlviv.com/u-lvovi-vidbulosya-vidkryttya-mystetsko-dokumentalnogo-proyektu-molytva-do-mytropolyta-slipyj-spadkoyemets/

https://www.032.ua/news/3331261/u-lvivskij-filarmonii-prezentuvali-mistecko-dokumentalnij-proekt-pro-josifa-slipogo-video

Фото – Духовна велич Львова

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...