У стінах філармонії відбувся запис твору американського композитора

20.08.2020
Опис

19 серпня у стінах Львівської національної філармонії втілився масштабний проєкт – відбувся аудіозапис Фантазії для фортепіано з оркестром американського композитора Еммануеля Сікори*.

Композиція митця звучала у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії під батутою Андрія Яцківа.

“Мені випала честь керувати процесом і диригувати нашим фантастичним симфонічним оркестром. Дякую генеральному директору філармонії В.Сивохіпу, директору оркестру М.Сосновському, звукорежисеру М.Дрібнюку та усім колегам-музикантам”, – поділився враженнями Андрій Яцків.

*Еммануель Сікора (1976) – сучасний американський композитор. Впродовж свого музичного навчання опановував гру на фортепіано, скрипці, трубі, а в старшому віці ще й на органі. Тепер музикант є органістом у своєму рідному місті Кортленді (США). У його творчому доробку симфонічні, камерні та хорові твори, серед яких Brook Symphony, Фантазія на теми ХІХ століття для фортепіано з оркестром, Kyrie, фортепіанні мініатюри та багато інших.

 

 

 

 

 

Поділитись


Популярне

21.10.2020 МедіаАнонси

Богдан Сегін серед кращих культурних менеджерів Львова

Комерційний директор з питань розвитку сучасної музики Львівської н...

17.12.2020 Концерти

BEETHOVEN & TRIO

Святкування 250-річчя Людвіґа ван Бетховена продовжується! Події, п...