У стінах філармонії відбувся запис твору американського композитора

20.08.2020
Опис

19 серпня у стінах Львівської національної філармонії втілився масштабний проєкт – відбувся аудіозапис Фантазії для фортепіано з оркестром американського композитора Еммануеля Сікори*.

Композиція митця звучала у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії під батутою Андрія Яцківа.

“Мені випала честь керувати процесом і диригувати нашим фантастичним симфонічним оркестром. Дякую генеральному директору філармонії В.Сивохіпу, директору оркестру М.Сосновському, звукорежисеру М.Дрібнюку та усім колегам-музикантам”, – поділився враженнями Андрій Яцків.

*Еммануель Сікора (1976) – сучасний американський композитор. Впродовж свого музичного навчання опановував гру на фортепіано, скрипці, трубі, а в старшому віці ще й на органі. Тепер музикант є органістом у своєму рідному місті Кортленді (США). У його творчому доробку симфонічні, камерні та хорові твори, серед яких Brook Symphony, Фантазія на теми ХІХ століття для фортепіано з оркестром, Kyrie, фортепіанні мініатюри та багато інших.

 

 

 

 

 

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...