У стінах філармонії відбувся запис твору американського композитора

20.08.2020
Опис

19 серпня у стінах Львівської національної філармонії втілився масштабний проєкт – відбувся аудіозапис Фантазії для фортепіано з оркестром американського композитора Еммануеля Сікори*.

Композиція митця звучала у виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії під батутою Андрія Яцківа.

“Мені випала честь керувати процесом і диригувати нашим фантастичним симфонічним оркестром. Дякую генеральному директору філармонії В.Сивохіпу, директору оркестру М.Сосновському, звукорежисеру М.Дрібнюку та усім колегам-музикантам”, – поділився враженнями Андрій Яцків.

*Еммануель Сікора (1976) – сучасний американський композитор. Впродовж свого музичного навчання опановував гру на фортепіано, скрипці, трубі, а в старшому віці ще й на органі. Тепер музикант є органістом у своєму рідному місті Кортленді (США). У його творчому доробку симфонічні, камерні та хорові твори, серед яких Brook Symphony, Фантазія на теми ХІХ століття для фортепіано з оркестром, Kyrie, фортепіанні мініатюри та багато інших.

 

 

 

 

 

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...