Українсько-швейцарська співпраця, яка переросла у справжню дружбу

21.06.2022
Опис

У суботу, 18 червня, Академічний камерний оркестр «Віртуози Львова» мав велику приємність взяти участь у відзначенні подвійного ювілею: 50-річчя«Reformierte Kirche» у місті Фрік (Швейцарія) та 20-річчя хору громади міста.

Впродовж двадцяти років триває тісна співпраця оркестру з хором та кантором церкви – дириґентом Дітером Ваґнером. Впродовж цього періоду вдалося втілити в життя велику кількість спільних концертних проєктів, як у Швейцарії, так і в Україні. З-поміж усіх це виконання вершин світової музичної класики: «Створення світу» Йозеф Гайдна, «Високої меси» Йоганна Себастьяна Баха, «Реквіємів» Джоаккіно Россіні та Карла Дженкінса, «Карміни Бурани» Карла Орфа та ще багатьох інших. Хор і Дітер Ваґнер неодноразово були у Львові, а у складний для України час, артисти хору прийняли у свої сім’ї артистів оркестру «Віртуози Львова» та їх дітей.

Львівська національна філармонія - Українсько-швейцарська співпраця, яка переросла у справжню дружбу

 

Програма відзначення ювілею включала святковий концерт, на якому відбулося прем’єрне виконання «Miserere» відомого валлійського композитора Карла Дженкінса. Окрім концерту також у програмі були урочисті Богослужіння та святковий обід.

Зворушливо, що диригент Дітер Ваґнер на цей ювілейний проєкт у знак солідарності з Україною одягнув українську вишиванку. Оркестр висловлює окрему подяку за співпрацю Джованні Барбато – керівникові оркестру Да Вінчі та координаторові проєкту – Урсулі Рот.

Львівська національна філармонія - Українсько-швейцарська співпраця, яка переросла у справжню дружбу

Сергій Бурко і Дітер Ваґнер

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...