УКРІНФОРМ: у Берлінській філармонії пройшов благодійний концерт Львівського національного симфонічного оркестру в рамках проєкту «Sound of Ukraine»

14.12.2023
Опис

Кореспондент Укрінформу повідомляє про виступ Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії у Берліні.

Зазначається, що на початку вистави до присутніх звернулась віцепрезидентка Бундестагу Катрін Ґерінґ-Екардт. Окрім музичної теми вона торкнулась і політики, висловивши сподівання, що «системи, про які всі зараз багато говорять – ракети Taurus – будуть передані Україні». Вона також підкреслила, що мир для України має бути справедливим, українців повинні жити у вільній, а не окупованій країні, а їх культура, яку наразі Путін бажає знищити, має жити та розвиватися.

 

Львівська національна філармонія - УКРІНФОРМ: у Берлінській філармонії пройшов благодійний концерт Львівського національного симфонічного оркестру в рамках проєкту «Sound of Ukraine»

Посол України в ФРН Олексій Макеєв запевнив, що українці все зроблять для того, щоби ми всі разом у 21 столітті могли зустрічати мирні Різдва.

У матеріалі акцентовано: про важливість показати Європі, світу українську культуру, її потенціал і таланти, особливо в такі важкі часи, в бесіді з Укрінформом говорив і диригент оркестру Теодор Кухар. Виступ у Берліні, в одному з найпрестижніших залів Європи та світу він назвав дуже важливим моментом, а 2023 рік – одним з найважливіших сезонів оркестру.

Окрім музики глядачі також почули уривки зі збірки листівок українських жінок, зібраних Аурелією Брос у книзі «Листи жінок України вільному світу».

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...