УКРІНФОРМ: у Берлінській філармонії пройшов благодійний концерт Львівського національного симфонічного оркестру в рамках проєкту «Sound of Ukraine»

14.12.2023
Опис

Кореспондент Укрінформу повідомляє про виступ Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії у Берліні.

Зазначається, що на початку вистави до присутніх звернулась віцепрезидентка Бундестагу Катрін Ґерінґ-Екардт. Окрім музичної теми вона торкнулась і політики, висловивши сподівання, що «системи, про які всі зараз багато говорять – ракети Taurus – будуть передані Україні». Вона також підкреслила, що мир для України має бути справедливим, українців повинні жити у вільній, а не окупованій країні, а їх культура, яку наразі Путін бажає знищити, має жити та розвиватися.

 

Львівська національна філармонія - УКРІНФОРМ: у Берлінській філармонії пройшов благодійний концерт Львівського національного симфонічного оркестру в рамках проєкту «Sound of Ukraine»

Посол України в ФРН Олексій Макеєв запевнив, що українці все зроблять для того, щоби ми всі разом у 21 столітті могли зустрічати мирні Різдва.

У матеріалі акцентовано: про важливість показати Європі, світу українську культуру, її потенціал і таланти, особливо в такі важкі часи, в бесіді з Укрінформом говорив і диригент оркестру Теодор Кухар. Виступ у Берліні, в одному з найпрестижніших залів Європи та світу він назвав дуже важливим моментом, а 2023 рік – одним з найважливіших сезонів оркестру.

Окрім музики глядачі також почули уривки зі збірки листівок українських жінок, зібраних Аурелією Брос у книзі «Листи жінок України вільному світу».

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...