«Вакцинація проти байдужості». Ініціатива за підтримки Львівської філармонії

23.01.2024
Опис

20 січня було нагороджено призами сімох активних школярів-призерів суспільно важливої ініціативи «Вакцинація проти байдужості», яку в грудні 2023 року на Львівщині здійснювала ГО «Світ важливих ініціатив».

У фіналі конкурсу книголюбів рецензії на книги, виступи школярів та відповіді на питання оцінювали члени журі, які представляли різні сфери освіти, мистецтва, видавничої справи, ЗМІ: Софія Габа (Львівська національна філармонія), Юлія Стемпіцька (Львівська академія друкарства), Наталя Цигилик (Tech StartUp School), Чубай Володимир (Національний університет «Львівська політехніка» та всеукраїнський науково-аналітичний журнал «Наша перспектива»).

Львівська національна філармонія - «Вакцинація проти байдужості». Ініціатива за підтримки Львівської філармонії

Книголюбів, учнів 5-11 класів шкіл, ліцеїв і гімназій Львівщини було нагороджено в рамках проєкту «Особистий шлях».

За умовами Конкурсу, книги, які читали школярі та створювали рецензії, мали бути українською мовою, українських чи зарубіжних (в перекладі) авторів, яку школяр самостійно прочитав протягом 2021-2023 рр., і не входити в обов’язкову шкільну програму. Не брали участь в конкурсі антиукраїнські книги або книги авторів, які висловлюють антиукраїнську позицію, а також авторів з країни-агресора і її союзників.

Володимир Пилип’юк (фотохудожник, директор Видавництво “Світло й Тінь”) вирішив подарувати цим небайдужим молодим особистостям, на пам’ять про цю ініціативу, надзвичайно цікаву і корисну власну фотокнигу «Львів – перлина століть». Крім того, ці школярі отримали цікаві і корисні книги від видавництва «Свічадо».

Львівська національна філармонія - «Вакцинація проти байдужості». Ініціатива за підтримки Львівської філармонії

Оргкомітет конкурсу книголюбів (в межах проєкту «Особистий шлях») отримав позаконкурсну рецензію від учениці 2 класу Єви Гребенюк (Ліцей 75 імені Лесі Українки ЛМР) на книгу «Різдвозавр». Для заохочення дуже юної читачки до ще більшої наполегливості в читанні книг та для гармонійного зростання їй було подаровано квитки на концерт «MozArt kids» від Львівська національна філармонія та неймовірну книжку «100 улюблених біблійних історій» від видавництва «Свічадо».

Львівська національна філармонія - «Вакцинація проти байдужості». Ініціатива за підтримки Львівської філармонії

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...