Вітаємо з почесними нагородами!

16.12.2021
Опис

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 15 грудня голова Львівської ОДА Максим Козицький за вагомий особистий внесок у розвиток галузі культури та високий професіоналізм нагородив культурних діячів області. 

“Ніхто з ворогів не нищив українську економіку – найперше намагалися знищити нашу культуру і наших митців. Адже культура – це могутня сила і потужна зброя. Культура творить націю, а вільна і сильна нація творить вражаючу для світу культуру.

Саме завдяки українській культурі, українській пісні, вишивці, музиці і літературі ми зберегли свою ідентичність у горнилі історії. Саме в культурі виросли наші Герої, і саме вона, як ніщо інше, презентує нас у світі”, –зазначив Максим Козицький.

Нагородження відбулося дещо пізніше офіційного Дня працівників культури та народних майстрів, який святкуємо в листопаді, державні нагороди від імені Президента України та почесні грамоти Львівської обласної державної адміністрації вручили через «червону зону», яка на Львівщині тривала до 7 грудня.

Серед усіх почесні нагороди отримав Генеральний директор Львівської національної філармонії ім. М. Скорика Володимир Сивохіп: Маю за честь виконати нині Указ Президента України та передати посвідчення та нагрудний знак до почесного звання “НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ” – за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність”, – сказав Максим Козицький.

 

Також за вагомий особистий внесок у розвиток галузі культури, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагородили Лілію Винницьку – артистку розмовного жанру КЗ ЛОР «Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика».

 

Також до привітань долучилися заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Ірина Гаврилюк і заступниця директорки Тетяна Плугатор.

Супроводжував захід Академічний інструментальний ансамбль «Високий замок».

 

Щиро вітаємо Володимира Сивохіпа та Лілію Винницьку з почесними нагородами і бажаємо натхнення, нових звершень та міцного здоров‘я!

 

Фото – офіційна сторінка ЛОДА

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...