Вітаємо з почесними нагородами!

16.12.2021
Опис

З нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва 15 грудня голова Львівської ОДА Максим Козицький за вагомий особистий внесок у розвиток галузі культури та високий професіоналізм нагородив культурних діячів області. 

“Ніхто з ворогів не нищив українську економіку – найперше намагалися знищити нашу культуру і наших митців. Адже культура – це могутня сила і потужна зброя. Культура творить націю, а вільна і сильна нація творить вражаючу для світу культуру.

Саме завдяки українській культурі, українській пісні, вишивці, музиці і літературі ми зберегли свою ідентичність у горнилі історії. Саме в культурі виросли наші Герої, і саме вона, як ніщо інше, презентує нас у світі”, –зазначив Максим Козицький.

Нагородження відбулося дещо пізніше офіційного Дня працівників культури та народних майстрів, який святкуємо в листопаді, державні нагороди від імені Президента України та почесні грамоти Львівської обласної державної адміністрації вручили через «червону зону», яка на Львівщині тривала до 7 грудня.

Серед усіх почесні нагороди отримав Генеральний директор Львівської національної філармонії ім. М. Скорика Володимир Сивохіп: Маю за честь виконати нині Указ Президента України та передати посвідчення та нагрудний знак до почесного звання “НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ” – за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерність”, – сказав Максим Козицький.

Львівська національна філармонія - Вітаємо з почесними нагородами!

 

Також за вагомий особистий внесок у розвиток галузі культури, високий професіоналізм та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагородили Лілію Винницьку – артистку розмовного жанру КЗ ЛОР «Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика».

Львівська національна філармонія - Вітаємо з почесними нагородами!

 

Також до привітань долучилися заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації Ірина Гаврилюк і заступниця директорки Тетяна Плугатор.

Супроводжував захід Академічний інструментальний ансамбль «Високий замок».

 

Щиро вітаємо Володимира Сивохіпа та Лілію Винницьку з почесними нагородами і бажаємо натхнення, нових звершень та міцного здоров‘я!

 

Фото – офіційна сторінка ЛОДА

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

09.05.2024 Анонси

10 травня: вечір лірики під орудою Юрія Літуна

10 травня о 19:00 Львівська національна філармонія запрошує долучит...

20.05.2024 Концерти

Віртуозний тиждень у Львівській філармонії

Найбільший фестиваль класичної музики в Україні та один з провідних м...