Тематичний концерт пам’яті Володимира Івасюка та Ігоря Білозора

20.03.2023
Опис

У Львівській національній філармонії започаткували музично-мистецький проєкт «Багато мальв насіяла війна» за ініціативою голови Львівського відділу Союзу Українок Лідії Бойчишин.

18 березня на честь вшанування пам’яті композиторів, народжених у березні, Володимира Івасюка та Ігоря Білозора, у межах проєкту відбувся захід «Багато мальв насіяла війна», який організували спільно із департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної військової адміністрації.

Пісні Ігоря Білозора та Володимира Івасюка виконали солісти Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика Маріанна Лаба, Віталій Голубнич, Наталія Грановська, Анастасія Чубінська, Станіслав Гоян, Оксана Гриб, Василь Понайда, Ольга Фенюк.

«Союзянки плекають українську пісню та традиції, популяризують їх серед вимушено переселених українців, бо українська пісня на генетичному рівні зберігає нашу націю. Звучить українська пісня — живе українська нація», — зазначили в Союзі Українок Львівщини.

Слухачами та глядачами концертної програми були членкині Львівського відділу Союзу Українок Львівської області, зокрема, з Перемишлянщини, Годоччини, Борислава, Дрогобиччини, Стрийщини, Старосамбірщини, Самбора, Новояворівська, Ходорівщини та Львова, а також представниці громадських організацій з Кривого Рогу, які проживають на Стрийщині.

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...