Тематичний концерт пам’яті Володимира Івасюка та Ігоря Білозора

20.03.2023
Опис

У Львівській національній філармонії започаткували музично-мистецький проєкт «Багато мальв насіяла війна» за ініціативою голови Львівського відділу Союзу Українок Лідії Бойчишин.

18 березня на честь вшанування пам’яті композиторів, народжених у березні, Володимира Івасюка та Ігоря Білозора, у межах проєкту відбувся захід «Багато мальв насіяла війна», який організували спільно із департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної військової адміністрації.

Пісні Ігоря Білозора та Володимира Івасюка виконали солісти Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика Маріанна Лаба, Віталій Голубнич, Наталія Грановська, Анастасія Чубінська, Станіслав Гоян, Оксана Гриб, Василь Понайда, Ольга Фенюк.

«Союзянки плекають українську пісню та традиції, популяризують їх серед вимушено переселених українців, бо українська пісня на генетичному рівні зберігає нашу націю. Звучить українська пісня — живе українська нація», — зазначили в Союзі Українок Львівщини.

Слухачами та глядачами концертної програми були членкині Львівського відділу Союзу Українок Львівської області, зокрема, з Перемишлянщини, Годоччини, Борислава, Дрогобиччини, Стрийщини, Старосамбірщини, Самбора, Новояворівська, Ходорівщини та Львова, а також представниці громадських організацій з Кривого Рогу, які проживають на Стрийщині.

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...