З піснею до перемоги!

18.05.2022
Опис
17 травня артисти Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика знову завітали до людей, яких війна змусила покинути свої домівки та рідні міста.

У ліцеї “Інтелект” відбувся надзвичайно теплий та душевний  концерт, у якому брали участь народний артист України Мар’ян Шуневич, заслужені артисти України Маріанна Лаба та Василь Понайда, молода талановита співачка Анастасія Чубінська, музикант і композитор Олександр Загороднюк. Зараз у ліцеї проживає понад 40 внутрішньо переміщених осіб.

Артисти подарували присутнім пісні українських композиторів Володимира Івасюка, Ігоря Білозіра, Ігоря Поклада, Олександра Пономарьова, українські народні пісні, а “Пшеничне перевесло” та “Червону руту” всі охоче співали разом з артистами.

Також у одному з дошкільних навчальних закладів Львова артисти філармонії цього ж дня презентували музичну казку “Подарунок лісового чарівника” (режисер – заслужена артистка України Любов Фітьо). Серед глядачів були і вихованці садочка, і діти, які тимчасово проживають у Львові.

Події відбулися в рамках мистецького проєкту “З піснею до перемоги”, ініційованого Департаментом з питань культури, національностей та релігій Львівської ОВА.

Більше фото з виступів можна знайти за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/gallery/z-pisneiu-do-peremohy/

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...