Тармо Вааск, диригент (EE—DE)

Тармо Вааск – естонсько-німецький диригент.

До 1991 року Тармо Вааск навчався в Естонській музичній академії в Таллінні, а згодом з 1996 по 1998 рік в Університеті музики та виконавських мистецтв Штутгарта.

У 1992-1994 роках Тармо працював запрошеним диригентом у Національній Опері Естонії, керував студією Академії Музики, зайняв 2-ге місце в Національному хоровому конкурсі у Таллінні. Після навчання в Штутгарті до 2002 року був головним диригентом Академічного оркестру Фрайбурга. Протягом цього часу працював у вокальному ансамблі SWR у м. Штутгарт і Churs de Radio France у якості запрошеного диригента.

З 2002 по 2007 роки був художнім керівником філармонії Schwäbisch Gmünd.

2002 – 2004 роки позначилися у професійній біографії Тармо посадами хормейстра та диригента в театрі Альтенбург-Гера, а у 2004 – 2007 роках обіймає посади капельмейстера в Театрі та оркестрі Гейдельберга.

В 2007 році диригент відмовився від кількох професійних проектів та став директором хору і капельмейстером в театрі Бремена, а у 2010 році погодився на позицію директора хору Stadttheater Bern.

З 2011 року Вааск є керівником хору і капельмейстером в Державному театрі Нюрнбергу. Для фестивалю «Schlossfestspiele Heidenheim» Вааск підготував вокальний супровід для трьох вистав.

З 2015 року Тармо є художнім керівником концертного хору LGV, що у Нюрнбергу.

Весною 2016 року Тармо Вааску запропонували роботу на MDR в Лейпцігу в якості запрошеного диригента хору.

Тармо Вааск одружений, має трьох дітей.