Благодійний вечір оркестру INSO-Львів пройшов у Гарнізонному храмі - Львівська національна філармонія

Благодійний вечір оркестру INSO-Львів пройшов у Гарнізонному храмі

08.12.2023
Опис

Завдяки слухачам оркестру вдалось зібрати 84 850 грн! 

Львівська національна філармонія - Благодійний вечір оркестру INSO-Львів пройшов у Гарнізонному храмі

7 грудня у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла прозвучала програма, що вже завоювала серця мільйонів людей. Серед творів, які підготував оркестр прозвучить і “Мелодія” Мирослава Скорика. 

Вхід на подію був вільний, при виході з церкви організатори закликали донатити на збір для 103 окремої територіальної бригади ЗСУ. 

Виручені кошти оркестр передасть на збір на дрон вертикального підйому. 

 

“Дякуємо за ваші чуйні і добрі серця! До зустрічі на колядках 21 грудня о 20:00 в Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла”, — відреагували на подію в колективі.

 

Фото: Ірина Середа

 

Поділитись


Популярне

22.03.2026 АнонсиМедіа

Три Моцарти. Презентація CD

Завжди юний, осяйний, геніальний Моцарт – с...

05.03.2026 Анонси

Конкурс на посаду генерального директора філармонії завершено

Сьогодні, 5 березня, у Львівській обласній раді відбувся конкурс на посаду ...