Бандура у Храмі

Львівський музей історії релігії

Неділя 29.08.2021 / 15:00

Львівський музей історії релігії

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане VIII Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові», який відбудеться впродовж 14-29 серпня

Основною концепцією цьогорічного, вже восьмого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.

Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія, директором – Сергій Бурко.

Цьогоріч на гостей очікують десять унікальних подій, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста!

Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторних виконаннях знаних колективів і солістів.

У фестивальній події бандура буде трактована не лише як традиційний український інструмент, а й також як альтернатива до клавесина, гітари та навіть цимбалів. Від Антоніо Вівальді до сакральної музики українських композиторів – квартет бандур створить незабутні спогади та найтепліші музичні враження.

• Квартет бандуристок «Львів’янки» у складі:
    • Оксана Коломієць
    • Леся Стефанко
    • Ірина Плахтій
    • Олена Ніколенко
  • Андрій Кушнір, скрипка

• Йоганн Себастьян Бах. Ісус моя радість
  • А. Ведель. Нехай наповняться уста наші
  • Л. Боккеріні. Менует  з квартету Фа мажор
  • Джон Ноулз. Отче небесний
  • А. Вівальді.Весна” із циклу “Пори року”
  • М. Березовський. Grave