Класика на Закриття

Неділя 29.08.2021 / 18:00

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане VIII Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові», який відбудеться впродовж 14-29 серпня

Основною концепцією цьогорічного, вже восьмого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.

Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія, директором – Сергій Бурко.

Цьогоріч на гостей очікують десять унікальних подій, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста!

Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторних виконаннях знаних колективів і солістів.

Фінальний концерт Фестивалю відбудеться за участі гостей із Рівного. Академічний камерний оркестр Рівненської філармонії є одним із найстаріших колективів. Репертуар Рівненського камерного оркестру охоплює три з половиною століття музичної історії і по суті є антологію камерної оркестрової музики: від творів Й. С. Баха та композиторів його епохи до найновіших творів, написаних сучасними композиторами спеціально для оркестру.

На сцені Концертного залу Людкевича оркестр виступить під батутою свого Юрія Скрипника.

• Академічний камерний оркестр Рівненської філармонії
  • Юрій Скрипник, дириґент

У програмі твори А. Кореллі, А. Вівальді, Ф.Сарделлі, В.А.Моцарта, Ф.К. Моцарта, А. Пярта, Й Брамса, Д. Задора