Присвята Незалежності

Середа 24.08.2022 / 18:00

Архикатедральний собор Святого Юра

Вхід вільний

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане IX Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові», який відбудеться впродовж 15-28 серпня.

Основною концепцією цьогорічного, вже дев’ятого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам’ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями.

Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія, директором – Сергій Бурко.

Цьогоріч на гостей очікують шість унікальних подій, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста! Це органні події, концерти духовної, давньої музики та всіма знані й улюблені класичні композиції у неповторних виконаннях знаних колективів і солістів.

Буря почуттів, яскравість вражень, помпезність та величність – кожен твір програми занурить нас в епоху пишних палаців і храмів, вишуканих королівських прийомів та  витончених музичних вечорів.

***

Незалежність для усіх українців стала зараз найбільшою цінністю, за яку щодня віддають життя наші військові та цивільні.

У період жорстокої повномасштабної війни, з якою росія прийшла на наші землі, цей День Незалежності для нас – це не лише гордість та найбільше національне свято, а можливість подякувати усім, хто боронить кожен клаптик нашої землі та усім, хто віддав життя за Україну.

Символічно, у цей фестивальний день в Архикатедральному соборі Святого Юра виступить Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії – колектив, який рятується від війни вже вдруге – у 2014-му з Луганська, а у 2022-му – із Сіверськодонецька. Та музиканти не втрачають надії: вони активно концертують, даруючи слухачам різноманітні музичні програми.

• Академічний симфонічний оркестр Луганської обласної філармонії
  • Ігор Шаповалов, директор

У програмі твори українських та європейських композиторів

Марія Сидорак, модераторка події

Сергій Бурко, арт-директор фестивалю

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!