Музика Просто Неба 2.0

Вівторок 24.08.2021 / 17:00

Площа Музейна 1

Вхід вільний

З метою відзначення на державному рівні 30-ї річниці Незалежності України проєкт «Музика ПростоНеба» об’єднає творчі сили та кращі колективи усієї країни. За ініціативи Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти, за участі філармонійних оркестрів країни, на відкритих концертних майданчиках Києва й більшості обласних центрів: від Ужгорода до Харкова, від Одеси до Чернігова відбудеться серія унікальних концертів впродовж усього літа.

Кожна з концертних програм, що звучатиме в межах проєкту, представлятиме музику українських композиторів різних історичних періодів: від епохи класицизму до сучасної академічної музики.

Долучилася до проєкту і Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика.

У рамках проєкту «Музика ПростоНеба» Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти спільно із Львівською національною філармонією ім. М. Скорика, Департаментом культури ЛОДА та Львівською міською радою ініціює дві урочисті події.

23 серпня о 18:30 просто неба біля Меморіалу Героїв Небесної Сотні відбудеться концерт Духової капели Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. У програмі звучатимуть патріотичні твори українських композиторів.

24 серпня о 17:00, у День Незалежності України, на Площі Музейній 1, відбудеться концерт камерного складу Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії. У програмі звучатимуть твори українських композиторів минулого та сучасності. Нам гостей також очікують прем’єри.

Вхід вільний!

Відсвяткуємо 30-річчя Незалежності України разом!

• Камерний склад Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії
  • Сергій Хоровець, дириґент

• С. Вілка. Light of the Northern sun
  • М. Волинський. « А тепер всі разом»