Пригоди дівчинки Веснянки

Концертний Зал Людкевича

Неділя 25.06.2023 / 11:30

“Пригоди дівчинки Веснянки” – унікальний балет відомої української композиторки Жанни Колодуб, написаний спеціально для дітей!

Спільно з балетною школою-театром “L.Stage” готуємо особливу подію – дитячий балет.  Чарівне яскраве дійство, яке окрім вишуканих костюмів, невагомої хореогафії та прекрасної музики готує для глядачів ще багато сюрпризів.  Ніхто краще  не розповість казкову історію, ніж діти. А до підготовки балету також залучені діти та підлітки які були змушені переїхати до Львова після початку війни.

Балет «Пригоди дівчинки Веснянки» 1969 року, написаний на сюжет відомої казки Г. К. Андерсена «Дюймовочка». Переосмислюючи казку , композиторка додає яскравих національних ознак цій історії завдяки музичній мові, а головне – називаючи головного персонажа Веснянкою.

Подаруйте собі та рідним феєричну мандрівку світом казок та дитинства!

• Учні балетної школи-театру L-Stage, Ірина Лампіко – керівниця
  • Катерина Кшен, хореограф-постановник

• Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова”
  • Сергій Хоровець, диригент

• Любов Криса, художниця костюмів
  • Ксенія Ільницька, декорації

Керівниця проекту – Ірина Вакуліна

• Жанна Колодуб. Балет “Пригоди дівчинки Веснянки” в оркеструванні Любові Працюк

Проєкт впроваджується за підтримки Міжнародної організації з міграції та фінансування Yoshiki Foundation America.

***

Шановні слухачі! Під час відвідування подій у Львівській національній філармонії зверніть увагу на заходи безпеки.

У випадку повітряної тривоги концерт буде перервано, а усім гостям запропоновано пройти в укриття. У зв’язку з цим кількість місць обмежена.

Також просимо мати із собою документ, що посвідчує особу. Нагадуємо про дотримання протиепідемічних заходів, спрямованих запобіганню поширення COVID-19.

Будемо раді бачити усіх у Львівській національній філармонії!