Фестивальний проєкт “Музика в старому Львові та Кракові” триватиме до закінчення серпня, а його події пройдуть в архітектурних пам’ятках міст.
“Ця традиція стала для львівʼян, гостей нашого міста та партнерів приємною подією, тому що відбуваються обмінні концерти – музиканти з Кракова приїжджали до Львова, львівські музиканти також були в Кракові”
– Засновник та директор фестивалю “Музика в старому Львові”, Сергій Бурко
Концерт-відкриття фестивалю “Світочі своєї епохи” відбувся 15 серпня в Дзеркальній залі Палацу Потоцьких. У майстерному виконанні відомої інтерпретаторки Марти Кузій прозвучала вибрана музика польських світочів Шопена та Шимановського.
“В мене складена програма так, щоб людини відчували через музику міцний внутрішній стержень, разом з тим вразливість та ліричність і, на кінець трохи легкості в бутті, щоб люди вийшли звідси наповнені та натхненні”
– Марта Кузій
22.03.2026
АнонсиМедіа
Три Моцарти. Презентація CD
Завжди юний, осяйний, геніальний Моцарт – с...
05.03.2026
Анонси
Конкурс на посаду генерального директора філармонії завершено
Сьогодні, 5 березня, у Львівській обласній раді відбувся конкурс на посаду ...
26.01.2026
Анонси
Тромбони легендарного Мюллера: львівський оркестр отримав інструменти для молоді
Симфонічний оркестр INSO-Львів Льві...