Львів – всесвітня спадщина ЮНЕСКО. 20 років.

05.12.2018
Опис

Львів – місто унікальне. Самобутня атмосфера, яскравий колорит, багата історія. Розташоване в центрі старенької Європи, місто Лева ввібрало в себе найкращі традиції і, разом з тим, не втратило власної унікальності.  Не дарма ця європейська перлинка приваблює увагу істориків, митців, туристів.

Як підтвердження та визнання культурного та історичного значення Львова, 20 років тому ансамбль історичного центру нашого міста внесено до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО!

З нагоди цієї видатної події 5 грудня 2018 року у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбудеться  Гала-концерт! Звучатимуть арії  найвідоміших оперних шедеврів В.А. Моцарта, Дж. Верді, Дж. Пуччіні, Ж. Бізе, Ж. Оффенбаха й інші композиції, зокрема українського маестро М. Скорика. Серед виконавців українські солісти, добре знані  не лише в Україні, а й на світових сценах.

До участі у цій грандіозній події запрошено наш Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» під орудою феєричної Оксани Линів – головного диригента опери та філармонійного оркестру австрійського міста Ґрац.

Ми безмежно пишаємося своїм талановитим  мистецьким містом!

 

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...