Львів – всесвітня спадщина ЮНЕСКО. 20 років.

05.12.2018
Опис

Львів – місто унікальне. Самобутня атмосфера, яскравий колорит, багата історія. Розташоване в центрі старенької Європи, місто Лева ввібрало в себе найкращі традиції і, разом з тим, не втратило власної унікальності.  Не дарма ця європейська перлинка приваблює увагу істориків, митців, туристів.

Як підтвердження та визнання культурного та історичного значення Львова, 20 років тому ансамбль історичного центру нашого міста внесено до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО!

З нагоди цієї видатної події 5 грудня 2018 року у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбудеться  Гала-концерт! Звучатимуть арії  найвідоміших оперних шедеврів В.А. Моцарта, Дж. Верді, Дж. Пуччіні, Ж. Бізе, Ж. Оффенбаха й інші композиції, зокрема українського маестро М. Скорика. Серед виконавців українські солісти, добре знані  не лише в Україні, а й на світових сценах.

До участі у цій грандіозній події запрошено наш Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» під орудою феєричної Оксани Линів – головного диригента опери та філармонійного оркестру австрійського міста Ґрац.

Ми безмежно пишаємося своїм талановитим  мистецьким містом!

 

Поділитись


Популярне

23.09.2015 Медіа

Яскрава мелодика композитора Д. Січинського. Львівська обласна філармонія

Найважливіша фігура серед цьогорічних ювілеїв – Денис Січинський, другого жовтня в цьому році маємо його...

29.09.2016 Анонси

Фестиваль «Контрасти»

Від 30 вересня до 9 жовтня у Львові відбудеться XXII Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти». У п...
04.04.2016 Концерти

В Мариуполе

"Виртуозы Львова" подарил мариупольцам музыкальный праздник. 4 апреля в рамках проекта «Єдина Україна: С...