Львів – всесвітня спадщина ЮНЕСКО. 20 років.

05.12.2018
Опис

Львів – місто унікальне. Самобутня атмосфера, яскравий колорит, багата історія. Розташоване в центрі старенької Європи, місто Лева ввібрало в себе найкращі традиції і, разом з тим, не втратило власної унікальності.  Не дарма ця європейська перлинка приваблює увагу істориків, митців, туристів.

Як підтвердження та визнання культурного та історичного значення Львова, 20 років тому ансамбль історичного центру нашого міста внесено до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО!

З нагоди цієї видатної події 5 грудня 2018 року у Львівському національному академічному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбудеться  Гала-концерт! Звучатимуть арії  найвідоміших оперних шедеврів В.А. Моцарта, Дж. Верді, Дж. Пуччіні, Ж. Бізе, Ж. Оффенбаха й інші композиції, зокрема українського маестро М. Скорика. Серед виконавців українські солісти, добре знані  не лише в Україні, а й на світових сценах.

До участі у цій грандіозній події запрошено наш Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» під орудою феєричної Оксани Линів – головного диригента опери та філармонійного оркестру австрійського міста Ґрац.

Ми безмежно пишаємося своїм талановитим  мистецьким містом!

 

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...