У Львівській філармонії відбудеться проєкт, присвячений пам’яті Патріарха Йосифа Сліпого

21.09.2022
Опис

Проєкт “Молитва до Митрополита. СЛІПИЙ. Спадкоємець” приурочений до 38-ї річниці відходу Патріарха Йосифа Сліпого до Вічності і є продовженням циклу проєктів «Молитва до Митрополита».

Проєкт  розпочав свій шлях 17 лютого 2022 року у день 130-ї річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого у приміщенні Львівської національної філармонії ім. М.Скорика відкриттям мистецької виставки за участі художників з різних куточків України. Вечір розпочав струнний квартет “Фенікс”, благословив Преосвященніший Владика Володимир, а далі звучав голос тенора світових оперних сцен Михайла Малафія.

25 вересня о 17:00 Львівська філармонія запрошує львів’ян і гостей міста поринути в атмосферу славного минулого і перенестися у час життя Великої Людини, світоча Української Греко-Католицької Церкви – Патріарха Йосифа Сліпого.

Під час заходу ми матимемо унікальну нагоду почути голос самого Патріарха Йосифа, обрамлений у звуки “Адажіо” Самюела Барбера у виконанні камерного оркестру “Віртуози Львова” під батутою Володимира Сивохіпа.

Особливим подарунком для гостей буде виконання “Stabat Mater” Джованні Перґолезі у розкоші голосів відомих солісток – Софії Соловій (сопрано) і Лілії Нікітчук (мецо-сопрано). Авторка проєкту – Олена Білоус.

Серед митців, що творили і творять проєкт «Молитва до митрополита» і по сей день, є такі відомі імена як Петро Сипняк, Орест Скоп, Тарас Лозинський, Оксана Романів-Тріска, Остап Лозинський, Орест Гнатів, Теодозій Салій, Святослав Владика, Люба Лебідь-Коровай, Віталій Гайдар, Марія Мартиненко-Гупало, Олександр Охапкін, Віктор і Наталія Проданчуки, Уляна Слюсар, Мирон Катаран, Оксана Андрущенко, Вікторія Шатковська, Володимир Цісарик, Олександр Гончарук, Ярослав Мотика, Михайло Яськович, Ольга Федорук, Володимир Богуславський, Леся Безніско, Іванка Димид та інші. Також до проєкту долучені роботи, передані родинами митців, яких вже немає серед нас. Це роботи світлої  пам’яті  Б.  Сороки,  Є.  Безніска,  О.  Кіщака.

Детальна інформація про подію за посиланням

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...