Молитва до Митрополита. СЛІПИЙ. Спадкоємець

Концертний зал Людкевича

Неділя 25.09.2022 / 17:00

Концертний зал Людкевича

150-300

Опис
Проєкт  “Молитва до Митрополита. СЛІПИЙ. Спадкоємець” приурочений до 38-ї річниці відходу Патріарха Йосифа Сліпого до Вічності і є продовженням циклу проєктів “Молитва до Митрополита”.

Проєкт  розпочав свій шлях 17 лютого 2022 року у день 130-ї річниці від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого у приміщенні Львівської національної філармонії ім. М.Скорика відкриттям мистецької виставки за участі художників з різних куточків України. Вечір розпочав струнний квартет “Фенікс”, благословив Преосвященніший Владика Володимир, а далі звучав голос тенора світових оперних сцен Михайла Малафія.

25 вересня Концертний зал Людкевича запрошує львів’ян і гостей міста поринути в атмосферу славного минулого і перенестися у час життя Великої Людини, світоча Української Греко-Католицької Церкви – Патріарха Йосифа Сліпого.

Під час заходу ми матимемо унікальну нагоду почути голос самого Патріарха Йосифа, обрамлений у звуки “Адажіо” Самюела Барбера у виконанні камерного оркестру “Віртуози Львова” під батутою Володимира Сивохіпа.

Особливим подарунком для гостей буде виконання “Stabat Mater” Джованні Перґолезі у розкоші голосів відомих на весь світ солісток – Софії Соловій (сопрано) і Лілії Нікітчук (мецо-сопрано).

 

Виконавці:

  • Софія Соловій, сопрано
  • Лілія Нікітчук, мецо-сопрано
  • Академічний камерний оркестр “Віртуози Львова”
  • Володимир Сивохіп, дириґент

 

Спеціальний гість – Оркестр Львівської духовної семінарії Святого Духа

під батутою Адріана Леськіва
У програмі твори Самюела Барбера, Джованні Перґолезі

 

Автор проєкту – Олена Білоус

Поділитись