Різдвяний фестиваль «BACH CONTEMPORARY»

27.12.2021
Опис

У перші дні 2022 року Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика запрошує на різдвяний фестиваль «BACH CONTEMPORARY», події якого зруйнують стереотипи про музику німецького генія. Вони покажуть, наскільки вона, навіть через 300 років, є актуальною та цікавою (адже у перекладі з англійської назва фестивалю звучить як «Бах сучасний»)!

Шість концертів «BACH CONTEMPORARY» оздоблять зиму вишуканою класикою композиторів із різних куточків світу та епохальними музичними хітами останніх років!

Ініціатором створення і проведення фестивалю, а також його директоркою є українська органістка Олена Мацелюх. У його подіях візьмуть участь справжні майстри своєї справи – українські музиканти-віртуози.

Концерти «BACH CONTEMPORARY» супроводжуватимуть візуалізації від художниці-імпровізаторки Ольги Куц, яка із допомогою різних технік (графіка, живопис, піскова анімація) зображатиме образи та настрої композицій, що звучатимуть.

 

 

Розклад подій фестивалю «BACH CONTEMPORARY»:

Bach & Yon. Відкриття Фестивалю

03.01.2022 / 15:00

Концертний зал Людкевича

На концерті-відкритті звучатимуть композиції Йоганна Себастьяна Баха, якому й присвячений фестиваль. Олена Мацелюх та Меланія Макаревич доведуть, що музика видатного митця бароко навіть крізь століття залишається незрівнянною й особливою!

Квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/bach-yon-opening-of-the-festival/

 

Bach & Carols

03.01.2022 / 17:00

Фоє Концертного залу Людкевича

Разом із голосами бандуристок IV фестиваль «Bach Contemporary» пропонує слухачам зручно вмоститись у санях зі срібла, якими ми здійснимо зимову мандрівку. З капели собору Святого Марка у Венеції, де майбутній першовідкривач програмної музики Антоніо Вівальді взяв у руки скрипку, через німецькі землі та засніжені тірольські Альпи мелодії Різдва нас приведуть до лемківської оселі.

Тут сани для Сина Божого теслі тешуть зі срібла…

Квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/bach-carols/

 

Bach & Jazz

03.01.2022 / 19:00

Концертний зал Людкевича

Бах і джаз? Як Вам таке поєднання? Та ще й на органі!

У нашому святковому концерті у виконанні органіста Максима Сидоренка звучатимуть твори Баха на будь-який смак. Візуалізує бахівські музичні картини художниця Ольга Куц.

Квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/bach-jazz/

 

Camerata Veneziana

04.01.2022 / 16:00

Фоє Концертного залу Людкевича

А як щодо “Vivaldi Contemporary”? У виконанні барокової капели з Києва звучатимуть твори Антоніо Вівальді та одного з найвідоміших знавців його творчості – нашого сучасника Федеріко Сарделлі. На слухачів очікують чудові мелодії, дивовижні темброві поєднання та неймовірні виконання. Ця подія справді буде надихаючою!

Квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/camerata-veneziana/

 

4 Пори Року & Christmas Joy

04.01.2022 / 19:00

Концертний зал Людкевича

Різдвяні свята – це найкращий і «найтепліший» час року хоча б тому, що ми, як правило, проводимо його із рідними та близькими нам людьми! У цей час забуваються усі щоденні турботи, а дні наповнюються казкою із нотками дитинства!

Впродовж перших днів 2022 року ми хочемо доповнити цю затишну картину ще й чудовою різдвяною музикою у виконанні Лілії Цури, Олени Мацелюх, Меланії Макаревич, Маріанни Лаби! Візуалізує музичні картини Ольга Куц.

Квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/4-seasons-christmas-joy/

 

Bach & Rock Organum

05.01.2022 / 19:00

Концертний зал Людкевича

Орган у композиціях ROCK, R&B, HEAVY METAL, SWING, COOL & FUSION у супроводі струнного квінтету та фортепіано. Дивовижний і незабутній вир музичних емоцій! Драйвове шоу «ROCK ORGANUM» стане вишенькою на торті IV різдвяного фестивалю «Bach Contemporary»!

Rammstein, Muse, Queen, Marilyn Manson, System of a Down, саундтреки до улюблених кінофільмів (“Ангели і Демони”, “Дюна“, “Амелі”, “Гра престолів” та ін.) та популярна класика. У такому виконанні ви їх точно ще не чули!

Квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/bach-rock-organum/

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...