Bach & Rock Organum

Середа 05.01.2022 / 19:00

Абонементи діють

Орган у композиціях ROCK, R&B, HEAVY METAL, SWING, COOL & FUSION у супроводі струнного квінтету та фортепіано

Дивовижний і незабутній вир музичний емоцій! Драйвове шоу «ROCK ORGANUM» стане вишенькою на торті IV різдвяного фестивалю «Bach Contemporary»!

Rammstein, Muse, Queen, Marilyn Manson, System of a Down, саундтреки до улюблених кінофільмів (“Ангели і Демони”, “Дюна“, “Амелі”, “Гра престолів” та ін.) та популярна класика.

У такому виконанні ви їх точно ще не чули!

Орган, фортепіано, вокал, ударні та струнний квінтет об’єднаються під орудою Сергія Лихоманенка – українського музиканта, дириґента і продюсера.

Епохальні хіти, які на стадіонах щоразу здіймають в повітря мільйони рук в єдиному пориві, точно не залишать часу для нудьги! Ми впевнені, що ця подія залишить незабутні й яскраві спогади про перші дні 2022 року та про наш IV Різдвяний фестиваль “Bach Contemporary”!

• Олена Мацелюх, орган
  • Влад Солодовников, фортепіано
  • Ігор Мацелюх, саксофон / флейта Пана
  • Маріанна Лаба, вокал
  • Юрій Олійник, ударні
  • Струнний квінтет у складі:
    • Андрій Кушнір, скрипка
    • Лілія Цура, скрипка
    • Оксана Вуїв, альт
    • Зоряна Вовк, віолончель
    • Олександр Мізюк, контрабас
  • Сергій Лихоманенко, дириґент

У програмі хіти із репертуару Rammstein, Muse, Queen, Marilyn Manson, System of a Down,  саундтреки до улюблених кінофільмів (“Ангели і Демони”, “Дюна“, “Амелі”, “Гра престолів” та ін.), а також популярна класика – твори Йоганна Себастьяна Баха, Карла Орфа, Сергія Рахманінова.