“Бачити і чути Україну” у Львівській філармонії

26.10.2022
Опис

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії спільно з головним диригентом Теодором Кухарем  продовжують заходи з нагоди святкування 120-річчя оркестру. 

27 та 28 жовтня в Львівській національній філармонії відбудуться  концерти, композиції з програм яких вже через кілька місяців прозвучать у великому гастрольному турі Сполученими Штатами Америки!

Концерти відбудуться в рамках масштабного мистецького проєкту «Бачити і чути Україну / See & hear Ukraine», який в серпні презентувала Львівська національна філармонія ім. М.Скорика у співпраці із Благодійним фондом Козицького в межах проєкту «Ми і світ / WE & WORLD». Завдяки проєкту «Бачити і чути Україну», в межах гастрольного туру у США, публіці буде представлено не лише найкращі зразки музичного мистецтва, а й українське образотворче мистецтво відомих українських художників.

Академічний симфонічний оркестр – потужний європейський професійний колектив з багатим досвідом. З цим оркестром працювали: Ріхард Штраус, Густав Малер, Бела Барток, Моріс Равель. Разом з оркестром зросли кілька поколінь професійних, знаних у світі музикантів. 

Львівська національна філармонія - "Бачити і чути Україну" у Львівській філармонії

27 жовтня о 18.00 разом з відомою львівською скрипалькою Лідією Футорською  Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії представить «Трагічну увертюру» Йоганнеса Брамса, Перший скрипковий концерт Макса Бруха  та  Другу симфонію Яна Сібеліуса

Львівська національна філармонія - "Бачити і чути Україну" у Львівській філармонії

А вже на наступний день, 28 жовтня о 18.00 на львівську публіку чекають Увертюра «Творіння Прометея»  та Концерт для фортепіано з оркестром «Імператор» Людвіга ван Бетховена, а також Симфонія №6 ре мажор. Антоніна Дворжака у виконанні знаного піаніста Мирослава Драгана та Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії.

Львівська національна філармонія - "Бачити і чути Україну" у Львівській філармонії

Крім того, публіці буде представлена виставка з історичних, архівних матеріалів: фото, афіш, відгуків, рецензій за весь період становлення Академічного симфонічного оркестру та загалом Львівської національної філармонії.

Детальна інформація про подію і квитки за посиланням: 

https://philharmonia.lviv.ua/event/brahms-bruch-sibelius/

https://philharmonia.lviv.ua/event/beethoven-dvorak/

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...