“Бачити і чути Україну” у Львівській філармонії

26.10.2022
Опис

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії спільно з головним диригентом Теодором Кухарем  продовжують заходи з нагоди святкування 120-річчя оркестру. 

27 та 28 жовтня в Львівській національній філармонії відбудуться  концерти, композиції з програм яких вже через кілька місяців прозвучать у великому гастрольному турі Сполученими Штатами Америки!

Концерти відбудуться в рамках масштабного мистецького проєкту «Бачити і чути Україну / See & hear Ukraine», який в серпні презентувала Львівська національна філармонія ім. М.Скорика у співпраці із Благодійним фондом Козицького в межах проєкту «Ми і світ / WE & WORLD». Завдяки проєкту «Бачити і чути Україну», в межах гастрольного туру у США, публіці буде представлено не лише найкращі зразки музичного мистецтва, а й українське образотворче мистецтво відомих українських художників.

Академічний симфонічний оркестр – потужний європейський професійний колектив з багатим досвідом. З цим оркестром працювали: Ріхард Штраус, Густав Малер, Бела Барток, Моріс Равель. Разом з оркестром зросли кілька поколінь професійних, знаних у світі музикантів. 

Львівська національна філармонія - "Бачити і чути Україну" у Львівській філармонії

27 жовтня о 18.00 разом з відомою львівською скрипалькою Лідією Футорською  Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії представить «Трагічну увертюру» Йоганнеса Брамса, Перший скрипковий концерт Макса Бруха  та  Другу симфонію Яна Сібеліуса

Львівська національна філармонія - "Бачити і чути Україну" у Львівській філармонії

А вже на наступний день, 28 жовтня о 18.00 на львівську публіку чекають Увертюра «Творіння Прометея»  та Концерт для фортепіано з оркестром «Імператор» Людвіга ван Бетховена, а також Симфонія №6 ре мажор. Антоніна Дворжака у виконанні знаного піаніста Мирослава Драгана та Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії.

Львівська національна філармонія - "Бачити і чути Україну" у Львівській філармонії

Крім того, публіці буде представлена виставка з історичних, архівних матеріалів: фото, афіш, відгуків, рецензій за весь період становлення Академічного симфонічного оркестру та загалом Львівської національної філармонії.

Детальна інформація про подію і квитки за посиланням: 

https://philharmonia.lviv.ua/event/brahms-bruch-sibelius/

https://philharmonia.lviv.ua/event/beethoven-dvorak/

Поділитись


Популярне

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...