Бетховену 250!

14.12.2020
Опис

Святкування 250-річчя Бетховена у Львівській національній філармонії імені М. Скорика продовжується!

Людвіґ ван Бетховен – найчастіше виконуваний композитор класичної музики у світі! Він є одним із найважливіших представників культурного життя Європи. Інтерес до його музики завжди залишався незмінно високим впродовж століть. Ще за життя він отримав неабияке визнання та за мірками своєї епохи був дуже заможною людиною, будучи одним із перших «вільних» митців.

У 2020 році увесь світ відзначає 250-річчя від дня народження музичного генія! Долучилася і до святкувань Львівська національна філармонія. Зокрема, саме Бетховену був присвячений один із найстаріших українських фестивалів – «Віртуози». Цьогоріч концерти фестивалю відбувалися онлайн, а їх програма цілком складалася із творів віденського майстра!

Також впродовж літніх та осінніх місяців музичні опуси Бетховена неодноразово звучали зі сцени Концертного залу Людкевича.

Та цим відзначення 250-річчя у Львівській філармонії не завершуються.

16, 17 та 18 грудня відбудуться ще три події, присвячені композитору, адже народився він у Бонні саме 16 грудня!

Перший концерт тріади «BEETHOVEN & TRIO» об’єднає трьох відомих українських виконавців: Назарія Пилатюка (скрипка), Артема Полуденного (віолончель) та Романа Лопатинського (фортепіано). У їх виконанні прозвучить камерна музика Бетховена: Соната для віолончелі і фортепіано №4, Романс для скрипки і фортепіано №2 та Фортепіанне тріо №1.

17 грудня у концертній програмі «BEETHOVEN & 250» на гостей очікує Септет Мі-бемоль мажор та Третя «Героїчна» симфонія Бетховена, які прозвучать у виконанні львівських музикантів, прізвища яких доволі часто можна зустріти на афішах подій Львівської національної філармонії.

Львівська національна філармонія - Бетховену 250!

Катерина Тітова і Вінсент Козловський. Фото Сергія Горобця

Завершиться відзначення 250-річчя Бетховена 18 грудня концертом «BEETHOVEN & 250 & EMPEROR». У виконанні творчого тандему – піаністки Катерини Тітової, Академічного симфонічного оркестру філармонії та польського дириґента Вінсента Козловського – прозвучить знаменитий «Імператорський» фортепіанний концерт та Героїчна симфонія в оркестровому виконанні.

 

Розпочнуться усі події о 19:00.

Квитки можна придбати у касі філармонії.

Детальна інформація про події  за посиланнями:

https://philharmonia.lviv.ua/event/beethoven-trio/

https://philharmonia.lviv.ua/event/beethoven-250/

https://philharmonia.lviv.ua/event/beethoven-250-emperor/

Поділитись


Популярне

03.06.2023 Концерти

Дрезденські камерні музиканти виступили у Львівській філармонії

Бетховен, Моцарт, Пярт - музиканти найстарішого у світі оркестру, С...

09.09.2023 Анонси

Контрасти 29 розпочинаються! Календар подій

Міжнародний фестиваль сучасної музики "Контрасти" 2...