Бетховен і Брамс. Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії розпочинає нову серію концертів

22.08.2022
Опис

Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії презентує цикл концертів, у якому звучатимуть композиції, з якими колектив гастролюватиме містами США вже на початку 2023-го. 26 серпня о 18:00 відбудеться перша подія серії, яка об’єднає твори Людвіґа ван Бетховена і Йоганнеса Брамса.

Концерт «Бетховен. Брамс» відбудеться за участі Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії під керівництвом головного дириґента Теодора Кухара та знаної солістки – піаністки Оксани Рапіти.

У їх виконанні прозвучать твори, у яких переплетуться відвага та сміливість, біль втрати та глибока пошана, кохання та віра! Хоч композиції, які звучатимуть цього вечора, написані понад двісті років тому, музичні картини та почуття, зафіксовані у партитурах геніями свого часу, і до сьогодні резонують, торкають та дають поштовх до роздумів.

Львівська національна філармонія - Бетховен і Брамс. Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії розпочинає нову серію концертів

 

Для слухачів у Концертному залі Людкевича звучатимуть сповнена драми і емоцій «Трагічна увертюра» Брамса, Сьома симфонія Бетховена, яка є одним із найпопулярніших творчих опусів віденського класика, а також Фортепіанний концерт №1 Брамса, у якому композитор зафіксував свої ніжні почуття до Клари Шуман (дружини відомого композитора-романтика Роберта Шумана).

Ці композиції стануть невід’ємною частиною репертуару масштабного гастрольного туру Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії Сполученими Штатами Америки, що відбудеться вже на початку 2023 року. Зокрема, у планах виступи у Карнегі-холі у Нью-Йорку, а також у Чикаго, Маямі та інших знаних американських містах.

Львівська національна філармонія - Бетховен і Брамс. Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії розпочинає нову серію концертів

 

Детальна інформація про подію та квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/beethoven-brahms-2/

 

Фото – Данило Бедрій, Олександр Ліпко

Поділитись


Популярне

17.01.2024 Концерти

«Нашу музику не знищити»

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...