КУЛЬТУРНИЙ ШПАЦЕР

25.03.2022
Опис

26 березня о 12:00 Львівська національна філармонія запрошує до ротонди (альтанки) у Парку Франка на “Культурний шпацер”. Подія відбудеться у співпраці із соціальною ініціативою «ДІТИ КРАЇНИ: розваги для відваги» та Управлінням екології Львівської міської ради.

Шпацер, львівською говіркою – це прогулянка. У Львові люди завжди любили вести культурне життя: алігансько одягнутися, відвідати мистецький захід, після піти на філіжаночку запашної кави: говорити про тонкі матерії та смакувати плітки. КУЛЬТУРНИЙ ШПАЦЕР – це новий формат подій для мешканців та гостей міста. Ми плануємо поєднувати мистецькі акції з пізнавальними прогулянками нашим прекрасним містом. Перша наша подія відбудеться у парку Франка – найстарішому парку України, відомому з кінця XVI століття.

Спочатку у ротонді прозвучать класичні українські марші у виконанні духової капели Львівської національної філармонії під керівництвом Сергія Хоровця.

Після музичної частини відбудеться екскурсія парком Франка від керівниці Управління екології ЛМР Олександри Сладкової.

У час війни ця подія не лише про насолодитися красою нашого міста, поринути у його історію та культуру, а ще й про дати собі право на ковток нормального життя. Запрошуємо львів’ян та гостей міста – великих, маленьких, і, навіть, чотирилапи!

Ротонду ви зможете знайти якщо повернете праворуч від центральної алеї і пройдете метрів 200 або задавши на гугл мапі координати R2QC+G5 Львів, Львівська область (або просто знайшовши відмітку Ротонда у парку Франка).

 

Детальна інформація про подію за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/kulturnyi-shpatser/

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...