Львівська філармонія запрошує на концерт хорової та оркестрової музики «Тиха молитва»

12.01.2024
Опис

Львівська національна філармонія запрошує на особливу подію – концерт «Тиха молитва», що відбудеться в неділю 14 січня о 18:00.

Львівська національна філармонія - Львівська філармонія запрошує на концерт хорової та оркестрової музики «Тиха молитва»

Цей концерт є подорожжю у світ внутрішньої гармонії та духовності. Від найперших звуків гобоя до останніх акордів фортепіано у майстерному виконанні солістів – піаністки Віоліни Петриченко та гобоїста Степана Сивохіпа, у підтримці оркестру «Віртуозів Львова» та магічному тембровому багатстві хору «Gloria» під керівництвом диригента Володимира Сивохіпа.

Кожен з творів програми покликаний, щоб дарувати спокій, умиротворення. Так про свою музику латвійський композитор Петеріс Васкс говорить, що: “має вже надто мало часу, аби шукати в музиці щось інше окрім світла, медитативності, гармонії”. 

Натомість премʼєра твору «Music for Anngel» львівської композиторки Богдани Фроляк має глибоку присвяту двом Аннам, які стали ангелами. Довершить вечір небесно піднесене звучання хору «Gloria» в композиціях Еріка Вітакера та вишукане поєднання фортепіано і струнних в постлюдіях Валентина Сильвестрова.

Не пропустіть нагоду відчути неповторні емоції від концерту «Тиха молитва». Музика композиторів, наших сучасників, проведе вас унікальним шляхом.

 

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...