Львівська філармонія запрошує на концерт хорової та оркестрової музики «Тиха молитва»

12.01.2024
Опис

Львівська національна філармонія запрошує на особливу подію – концерт «Тиха молитва», що відбудеться в неділю 14 січня о 18:00.

Львівська національна філармонія - Львівська філармонія запрошує на концерт хорової та оркестрової музики «Тиха молитва»

Цей концерт є подорожжю у світ внутрішньої гармонії та духовності. Від найперших звуків гобоя до останніх акордів фортепіано у майстерному виконанні солістів – піаністки Віоліни Петриченко та гобоїста Степана Сивохіпа, у підтримці оркестру «Віртуозів Львова» та магічному тембровому багатстві хору «Gloria» під керівництвом диригента Володимира Сивохіпа.

Кожен з творів програми покликаний, щоб дарувати спокій, умиротворення. Так про свою музику латвійський композитор Петеріс Васкс говорить, що: “має вже надто мало часу, аби шукати в музиці щось інше окрім світла, медитативності, гармонії”. 

Натомість премʼєра твору «Music for Anngel» львівської композиторки Богдани Фроляк має глибоку присвяту двом Аннам, які стали ангелами. Довершить вечір небесно піднесене звучання хору «Gloria» в композиціях Еріка Вітакера та вишукане поєднання фортепіано і струнних в постлюдіях Валентина Сильвестрова.

Не пропустіть нагоду відчути неповторні емоції від концерту «Тиха молитва». Музика композиторів, наших сучасників, проведе вас унікальним шляхом.

 

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...