Тиха молитва

Неділя 14.01.2024 / 18:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

Переплетіння вишуканих мелодій та атмосфери, наповненої духовною глибиною.

Цей концерт є подорожжю у світ внутрішньої гармонії та духовності. Від найперших звуків гобоя до останніх акордів фортепіано у майстерному виконанні солістів, у підтримці оркестру та магічному хоровому багатстві, 14 січня ви зможете поринути у ритуал, що надихне спокоєм та красою.

Не пропустіть нагоду відчути неповторні емоції від концерту “Тиха молитва”. Музика композиторів, наших сучасників, проведе вас унікальним шляхом.

Як розповів Петеріс Васкс в одному з нещодавніх інтерв’ю, “після великих трагедій та великих страждань люди розуміють, що світ, де матеріалістична сторона має надто велику роль, — це шлях неправильний. Мені здається, має відбутися переоцінка: люди після війни фізично відновлюватимуть і відбудовуватимуть свою країну, свою Батьківщину, але водночас важливо розуміти, що є цінності більш значущі, ніж культ матеріального, в якому, можна сказати, ми всі тонемо. Культура — одна з таких цінностей”.

У цей вечір ми спільно роздумуватимемо про нашу культуру та складемо їй шану. Запрошуємо!

• Віоліна Петриченко, фортепіано
  • Степан Сивохіп, гобой
  • Камерний хор «Gloria»
  • Камерний оркестр «Віртуози Львова»