Всеукраїнський композиторський конкурс імені Мирослава Скорика. Сесія запитань і відповідей

25.06.2021
Опис

1 липня о 16:00 відбудеться сесія запитань і відповідей Всеукраїнського конкурсу імені Мирослава Скорика. Участь у ній візьмуть Богдан Сегін (виконавчий директор Конкурсу) та Северин Гундяк (секретар Конкурсу), які розкажуть про умови Конкурсу дадуть відповіді на запитання, які виникнуть у глядачів.

Онлайн-стрім відбудеться на офіційній сторінці Конкурсу у Facebook: https://www.facebook.com/Skoryk.Composers.Competition

«Всеукраїнський композиторський конкурс імені Мирослава Скорика» започатковано у Львові цього року і присвячено пам’яті видатного українського композитора Мирослава Скорика. Головним завданням Конкурсу є підтримка і промоція симфонічної творчості нової ґенерації молодих українських композиторів, збереження та розвиток традицій національної композиторської школи, яскравим представником якої є Мирослав Скорик.

Метою Конкурсу є:

– виявлення та підтримка талановитих молодих українських композиторів, які працюють в симфонічному жанрі сучасної класичної музики;

– формування зацікавлення широкої аудиторії до сучасної класичної музики та творчості молодих українських композиторів;

– популяризація та впровадження в концертні програми українських симфонічних оркестрів творів молодих українських композиторів.

Предмет Конкурсу – твір для симфонічного оркестру тривалістю від 10 до 18 хвилин, який завершено не раніше, як 5 (п’ять) років до початку проведення Конкурсу (до 2021 року). Твір може мати попередні публічні виконання, однак не може бути нагороджений на інших композиторських конкурсах в Україні та за кордоном.

До Конкурсу допускаються партитури виключно для симфонічного оркестру без участі інструментів соло чи вокалістів, а також без застосування електроніки чи мультимедіа. Твір повинен базуватися на переосмисленні традицій української симфонічної музики у поєднанні з новаторськими пошуками, притаманними світовій музиці другої половини XX – початку XXI століття.

Участь у Конкурсі безкоштовна.

У Конкурсі можуть брати участь молоді українські композитори, яким у 2021 році виповнюється не більше 40 років і які є громадянами України.

1 липня, о 16:00 під час онлайн-стріму на сторінці Конкурсу у Facebook Богдан Сегін (виконавчий директор Конкурсу) та Северин Гундяк (секретар Конкурсу) розкажуть детальніше про умови Конкурсу, а також дадуть відповіді на усі Ваші запитання.

Онлайн-стрім відбудеться на офіційній сторінці Конкурсу у Facebook: https://www.facebook.com/Skoryk.Composers.Competition

Повна інформація про Конкурс за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/announcements/myroslav-skoryk-composers-competition/

Поділитись


Популярне

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...

14.06.2024 Медіа

Про концерт “Музичні діалоги”: TVP Polonia

Попри дійсність війни – музи в Україні не вмовкають. Це артисти філармонії ...