Завершення сезону від оркестрів Львівської національної філармонії.

05.07.2023
Опис

120-й сезон став водночас випробовуванням та ствердженням стійкості нашої культури. В останні вечори сезону ми б хотіли щиро подякувати всім, хто був з нами впродовж цього сезону та створити гарні спогади про його завершення. Тому кожен з оркестрів підготував особливу програму – це різні концерти, від віртуозних творів світової та української класики до хітів та кіномузики”

Класика в саду. Від Вівальді до Маккартні

9.07

19:00 

Львівська національна філармонія - Завершення сезону від оркестрів Львівської національної філармонії.

Вечір хітів від Академічного камерного оркестру “Віртуозів Львова” в затишній атмосфері Митрополичих садів. На завершення сезону “Віртуози Львова” підготували одну з улюблених програм слухачів – твори від вишуканого бароко до запального танго та романтичних The Beatles, майстерні аранжування кіномузики та зворушливі танго і серенади.

Програмою диригуватиме Тарас Вергун.

“All we need is love” – співали учасники легендарної Ліверпульської четвірки. Зараз кожен з нас зараз особливо потребує не тільки любові, а й турботи, моральних сил, відпочинку, який додасть ресурсу протистояти ворожій агресії. Одним з таких джерел спокою  та натхнення є музика. Тож запрошуємо завершити сезон найкращими емоціями!

Тому що повіривши одного разу, будеш вірити до кінця, тому що мені саме тепер не вистачає твого імені та лиця…

9.07

18:00

Львівська національна філармонія - Завершення сезону від оркестрів Львівської національної філармонії.

Завершуємо 25-ий ювілейний концертний сезон оркестру INSO-Львів на високій ноті! У виконанні симфонічного оркестру INSO під батутою Олександра Гордона почуйте твори, що торкаються глибини серця і щораз відкривають для слухача безкрайній світ почуттів та роздумів.

Не пропустіть нагоди відвідати фінальний концерт цього сезону. У виконанні артистів оркестру INSO-Львів почуйте віртуозну програму, що об’єднала в собі камерні та симфонічні шедеври європейських композиторів. Адже лунатимуть вони цього вечора в імʼя Світла, Надії та Перемоги!

Закриття 120 сезону

13.07

19:00

Львівська національна філармонія - Завершення сезону від оркестрів Львівської національної філармонії.

Запрошуємо на останній концерт 120 сезону! У виконанні Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії під керівництвом головного диригента оркестру Теодора Кухара прозвучать твори Мирослава Скорика та Моріса Равеля. Програма також присвячена знаменній даті для історії української музики – Дню народження Мирослава Скорика. 

На завершення, Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії підготував грандіозну програму. Концерт №1 для віолончелі з оркестру Мирослава Скорика та Сюїта до драми Лесі Українки “Камінний гість”. Доповнить програму балетна сюїта Моріса Равеля «Дафніс і Хлое».

Запрошуємо розділити з нами останній вечір 120 сезону, що вже увійшов в історію

Поділитись


Популярне

22.01.2024 Концерти

VIII Різдвяний благодійний фестиваль коляди та духовної пісні відкрив ансамбль «Високий Замок»

У неділю, 21 січня у храмі Різдва Пресвятої Богородиці Академічний інструме...

05.11.2023 Анонси

Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львівської філармонії вирушив у гастрольне турне Нідер...

Традиційно наприкінці року Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів Львів...

07.11.2023 Концерти

До 45-річчя творчої діяльності Мар’яна Шуневича

За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток та п...