Тому що повіривши одного разу, будеш вірити до кінця, тому що мені саме тепер не вистачає твого імені та лиця…

Концертний Зал Людкевича

Неділя 09.07.2023 / 18:00

200-700

Опис
Завершуємо 25-ий ювілейний концертний сезон оркестру INSO-Львів на високій ноті! У виконанні симфонічного оркестру INSO під батутою Олександра Гордона почуйте твори, що торкаються глибини серця і щораз відкривають для слухача безкрайній світ почуттів та роздумів.
Жити, працювати, боротися з новими викликами, допомагати армії і при цьому зберегти своє ментальне здоровʼя – справа не з простих. Колись ми лише зрідка говорили про емоційне вигорання, а сьогодні всі як один переживаємо його знов і знов. Часом здається, що в житті вже не лишилося місця для мрій, посмішок чи радості. Тоді на допомогу приходить музика. Вона огортає людей звуками і вібраціями, змушуючи прислухатись до самих себе. Вона розраджує та дарує естетичне задоволення, зворушує і дозволяє відчути себе живими та вразливими. Музика не дає опустити руки, не дає серцю заіржавіти чи скамʼяніти від болі та злості. Натомість, вона трансформує лють у наснагу, проганяє втому і вселяє віру в краще.
Не пропустіть нагоди відвідати фінальний концерт цього сезону. У виконанні артистів оркестру INSO-Львів почуйте віртуозну програму, що об’єднала в собі камерні та симфонічні шедеври європейських композиторів. Адже лунатимуть вони цього вечора в імʼя Світла, Надії та Перемоги!
Виконавці:
  • Академічний симфонічний оркестр INSO-Львів
  • Олександр Гордон – диригент
Програма: 
  • Антон Брукнер. Струнний квінтет фа-мажор WAB 112
  • Фелікс Мендельсон. Концертна увертюра Сон літньої ночі, op.21
  • Людвіг ван Бетовен.  Симфонія № 5, op.67

Поділитись