День святого Валентина у філармонії

04.02.2022
Опис

Це місто вабило усіх і завжди.

Містичне, таємниче місто…

Місто натхнення, пристрасті та кохання…

Місто найвідоміших відкриттів і найгучніших скандалів… Місто романтичних історій і брутальних зрад… Місто, у якому між війною та повстанням чи революцією обов’язково мала бути перерва на каву і до кави… Місто розкішних жінок і запальних батярів… Місто Франка і Мазоха, Домса і Ксавера Моцарта, Ренати Богданської і Богдана Весоловського…

А ще – місто кабаретів, які здавна були його візитівкою! Щоб зануритись у вир пристрастей, інтриг і таємниць, сюди їхали з усієї Європи.

14 лютого о 19:00, у День святого Валентина, запрошуємо у Львівську національну філармонію на унікальну подію – арт-кабаре «Lviv Love Stories» від ТанцТеатру «Життя».

Програма стане «мозаїкою» історій кохання богемного Львова: палких, руйнівних, драматичних, де актори ТанцТеатру «Життя» розповідатимуть їх мовою тіл, ритмів та мелодій. Сучасно і вишукано, нестримно і надзвичайно чуттєво.

Для вас виступатимуть Назар Савко, Ірина Доля, а також – струнний квартет музикантів Львівської філармонії, які занурять усіх у звабливу та інтригуючу атмосферу Кохання.

Початок події – о 19:00.

 

Квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/lviv-love-stories/

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...