Концерт для найменших, запальний рок та натхненний Шуберт

13.05.2021
Опис

15 та 16 травня Львівська національна філармонія імені Мирослава Скорика запрошує на цікаві події.

Музика заборонена ІІІ Рейхом

15.05.2021 / 18:00

Музей “Територія Терору”

Лінія заборон та репресій тоталітарних режимів ХХ століття, символізм боротьби мистецтва проти системи червоною ниткою проходить через всі твори концерту. Звучатиме музика митців, що творили в рамках тоталітаризму та, водночас, поза усіма його межами та кордонами. Історія кожного твору, як і доля композиторів, є непростою і свого часу були заборонені, або загублені. Ця музика промовляє через гострий ритм та введення джазових ідіом у Шульгофа, через  глибокий драматизм, напруженість звучання, складність музичної мови, багатство розвитку образів у Хартманна та через авангардові експерименти – Коффлера. Вона прозвучить у символічному місці, наче прориваючись крізь заборони та роки. Солісти оркестру «INSO-Lviv» відкриють її зміст для слухача. Вона звучатиме прокламуючи права людини, мир, солідарність та рівність.

Трансляцію події можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/WEwQeXmTSxg

 

 

SCHUBERT ABEND

15.05.2021 / 20:00

Концертний зал Людкевича

Життєпис Франца Шуберта – це приклад буття типового романтика початку ХІХ століття: тут і криза особистості і пошук себе в суспільстві після Французької революції, і ідеалізація, і розчарування – все це крізь призму емоцій виливалося в творчості. Хоч композитор і прожив всього 31 рік, але встиг написати майже тисячу творів! Його музика здавалось би проста, та зворушує до глибини серця. Він так любив пісні та голос, що навіть його інструментальні твори “співають”.

15 травня молода, талановита львівська піаністка Марта Кузій запрошує на речиталь Schubert-abend. У її виконанні 6 музичних моментів та Соната Сі-бемоль мажор додадуть весняному вечору інтимності.

Детальна інформація про подію та квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/schubert-abend/

 

Family concerts. Петрик і Вовк

16.05.2021 / 11:30

Концертний зал Людкевича

Запрошуємо на музичну казку “Петрик і Вовк” за однойменним мотивом твору Сергія Прокоф’єва від  Академічного симфонічного оркестру Львівської національної філармонії!

Що унікального у симфонічній казці  “Петрик і вовк”? Завдяки цій симфонічній казці діти легко та із задоволенням знайомляться з інструментами симфонічного оркестру, адже кожен персонаж у казці представлений тембром того чи іншого інструменту (Петрик – група струнних, Дідусь – фагот, Пташка – флейта, Кішка – кларнет, Качка – гобой, Вовк – валторни, Мисливці – литаври й барабан).

“Петрик і вовк” – без перебільшення, один із найвідоміших музичних творів для дітей у світі. Також наш “Петрик і вовк” є одним з  найбільш часто записуваних класичних творів.  За ці роки було здійснено понад 400 записів різної автентичності на понад десяти мовах світу. Текст твору, який належить композитору, чергується із музикою та висвітлює й характери героїв.

Детальна інформація про подію та квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/family-concerts-peter-and-the-wolf/

 

ROCK ORGANUM

16.05.2021 / 20:00

Концертний зал Людкевича

ОРГАН У КОМПОЗИЦІЯХ HEAVY METAL, SWING, COOL and FUSION ROCK у супроводі оркестру, ударних та фортепіано. Дивовижний вир музичних емоцій! Драйвове шоу! Muse, Radiohead, Rammstein, Arctic Monkeys, System of a down, Marilyn Manson, The Cranberries, Queen, Pink Floyd та ще багато інших хітів від улюблених виконавців!

Сміливі аранжування легендарних композицій у стилі рок від композитора Влада Солодовникова. Свіже звучання та новий погляд на ваші улюблені рок балади та симфонії. Орган, фортепіано, ударні та струнний квінтет об’єднаються під орудою Сергія Лихоманенка – українського музиканта, дириґента і продюсера.

Детальна інформація про подію та квитки за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/event/rock-organum/

 

Поділитись


Популярне

11.08.2021 Концерти

Музика в старому Львові: програма фестивалю

Вже за кілька днів у Львові розпочнеться VIII Міжнародний фестиваль "Музика в старому Львові", який...
27.03.2020 Медіа

Архівні відеозаписи виконань колективів і музикантів Львівської філармонії. Частина 2

Продовжуємо знайомити із архівними відеозаписами проєктів за участі колекти...