ROCK ORGANUM*

Неділя 16.05.2021 / 20:00

*Рок орган

ОРГАН У КОМПОЗИЦІЯХ HEAVY METAL, SWING, COOL and FUSION ROCK у супроводі оркестру, ударних та фортепіано. Дивовижний вир музичних емоцій! Драйвове шоу! Muse, Radiohead, Rammstein, Arctic Monkeys, System of a down, Marilyn Manson, The Cranberries, Queen, Pink Floyd та ще багато інших хітів від улюблених виконавців!

Сміливі аранжування легендарних композицій у стилі рок від композитора Влада Солодовникова. Свіже звучання та новий погляд на ваші улюблені рок балади та симфонії. Орган, фортепіано, ударні та струнний квінтет об’єднаються під орудою Сергія Лихоманенка – українського музиканта, дириґента і продюсера.

• Олена Мацелюх, орган
  • Влад Солодовников, фортепіано
  • Струнний квінтет у складі:
    • Наталія Самострокова, скрипка
    • Соломія Ониськів, скрипка
    • Всеволод Сукоркін, альт
    • Олена Гуменюк, віолончель
    • Олег Наумчук, контрабас
  • Ігор Мацелюх, саксофон, флейта Пана
  • Маріанна Лаба, вокал
  • Володимир Веретельник, ударні
  • Сергій Лихоманенко, дириґент

У програмі популярні хіти Muse, Radiohead, Rammstein, Arctic Monkeys, System of a down, Marilyn Manson, The Cranberries, Queen, Pink Floyd у виконанні органа, фортепіано, ударних та струнного квінтету.

До уваги слухачів!
Концерт перенесено з 11.04.
Квитки придбані раніше – дійсні на нову дату