Аншлаг на концертах Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії у Польщі

25.06.2023
Опис

Понад 100 музикантів, аншлаг з поціновувачів музики у залі — так 23 та 24 червня відбувалась музична синергія двох колективів у звучанні трьох неймовірних творів. 

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії та симфонічний оркестр Люблінської філармонії виступили на сценах польських Любліна та Пуляви під батутою головного дириґента Теодора Кухара. Солісткою стала Владислава Лученко, скрипалька. Виступом 23 червня музиканти завершили концертний сезон Люблінської філармонії, що є урочистою подією та почесним запрошенням для львівського оркестру.

Перша симфонія Густава Малера, Скрипковий концерт Яна Сібеліуса — музиканти на чолі з Теодором Кухаром представили справді особливу програму з шедеврів класичної музики. Відбулась також світова прем’єра сюїти з фольк-опери “Цвіте папороть” Євгена Станковича.

Масштабна співпраця двох оркестрів Львова та Любліна

Нагадаємо, Академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії продовжує цикл гастрольних поїздок закордоном. Одразу після успішного виступу в рамках Міжнародного музичного фестивалю у Щецині, оркестр зіграв також на масштабному відкритті Європейських ігор у польському місті Кракові.

Поділитись


Популярне

10.12.2023 Медіа

5000 підписників на YouTube-каналі Львівської філармонії

Раді повідомити всім нашим шанувальникам т...

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

05.12.2023 Анонси

Анонс благодійних концертів від INSO-Lviv

Одна з найбільш очікуваних новин цієї зими від Академічного симфонічного оркестру INSO-Lviv Львівської н...