Скрипалька Соломія Івахів та Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії у турі Штатами

14.02.2023
Опис

На гастролях у Сполучених  Штатах Америки Академічний симфонічний оркестр виступив із львів’янкою, скрипалькою Соломією Івахів.

Львівська національна філармонія - Скрипалька Соломія Івахів та Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії у турі Штатами

 

26-й концерт з сорока запланованих в межах великого гастрольного туру відбувся у головному університеті штату Коннектикут, де Соломія Івахів є професоркою скрипки й альта. На сцені артисти виконали Концерт для скрипки з оркестром Макса Бруха.

«Коли мені було 12 років, 1993 року, тобто 30 років тому — я вперше виступила з Львівським симфонічним оркестром. Сьогодні тут є двоє чи троє музикантів, які тоді грали, коли я вперше солювала. Мені дуже приємно бачити моїх однокласників, однокурсників і вітати львів’ян в своїй “хаті” — в головному університеті штату Коннектикут», — зауважила Соломія Івахів. 

 

Львівська національна філармонія - Скрипалька Соломія Івахів та Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії у турі Штатами

Оркестр вкотре виступив під батутою головного диригента Теодора Кухара в залі, повному слухачів. Скрипалька зазначила «70% людей, які прийшли на концерт – це американці. Мені дуже приємно, що оркестр показує себе на такому високому рівні і я є горда за нашу Львівську філармонію».

 

Читайте також:

Зі Львова до Нового Світу

Насичене і яскраве турне симфонічного оркестру Львівської філармонії Сполученими Штатами

Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії виступив у легендарному Radio City Music Hall (Нью-Йорк)

 

Поділитись


Популярне

17.01.2024 Концерти

«Нашу музику не знищити»

08.05.2024 Концерти

Концерт “Крізь темряву” презентовано на каналі філармонії

У найважливіший для усіх християн тиждень Академічний симфонічний оркестр Л...

18.06.2024 АнонсиКонцерти

Польські гастролі Львівської філармонії в Щецині та Катовіце

Найближчим днями виконання Академічного симфонічного оркестру Львів...