«Клавесинні новелетти»

Музична моновистава
Для людини театру поєднання в одній особі режисера-постановника й актора не є чимось особливим. Ці прагнення єдності в творенні сценічного образу спонукають актора до написання сценарію, або, принаймні, до авторизованої трансформації та сплаву в нове ціле кількох апробованих історій.
Такий шлях обрала Інна Павлюк. Її нова музична моновистава є не першою спробою сценічного втілення особистого переживання класики. Тої музики, яка у сприйнятті мисткині перш за все асоціюється з виконавством на клавесині чи органі. Тому «Клавесинні новелетти», які в понеділок 30 липня 2018 року на філармонічній сцені прозвучать у супроводі клавесинної музики від Олени Мацелюх, у переконливий спосіб стануть театральною реплікою, чи – своєрідним поглядом людини театру на розмаїтість подій ІІІ Міжнародного фестивалю літньої пори «Pizzicato e Cantabile».
«Клавесин асоціюється у нас із далеким минулим. Як жили люди у ту давню пору? Про що думали, кого кохали, яким бачили майбутнє? Несучасні магічні звуки здатні перенести нас у часи, овіяні легендами. Поєднання слова і прекрасної музики чекає на глядачів у цій програмі».

30.07.2018 / 19:00

Фойє Концертного залу С. Людкевича

70

Абонементи діють

Опис

Поділитись