Концертний зал ім. С. Людкевича
Вхід вільний
Абонементи діють
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА СПІЛКА КОМПОЗИТОРІВ УКРАЇНИ
Представляємо творчіть двох львівських лауреатів музичних премій 2019 року: віолончелістка Оксана Литвиненко є лауреаткою Премії ім. Л. Ревуцького, композитор Богдан Сегін є лауреатом Премії ім. Б. Лятошинського.
Оксана Литвиненко виконає твори для віолончелі solo композиторів – класиків світової музики 20-го ст.: американського композитора Джорджа Крамба та латвійського композитора Петеріса Васкса.
У виконанні львівського ансамблю нової музики “Pro et contra” прозвучать камерні твори композитора Богдана Сегіна, написані в період з 2009 до 2014 рр..
До участі у реалізації мистецької події запрошено відомого польського диригента Блажея Вінсента Козловського.
Під час концерту відбуватиметься візуальний супровід, який створили львівські митці Маріанна Лиско та Сергій Горобець.
Мистецька подія відбувається в рамках PRO ET CONTRA. СЦЕНА НОВОЇ МУЗИКИ.
PRO ET CONTRA. СЦЕНА НОВОЇ МУЗИКИ – регулярний мистецький проект, започаткований спеціально для сцени Концертного залу Людкевича Львівської національної філармонії. Він об’єднує всіх учасників мистецьких подій (виконавців та слухачів) на одній сцені та надає можливість до тіснішої комунікації між виконавцями та слухачами. Крім цього слухачі можуть глибше зануритися в саму сутність реалізовуваних подій. Насправді подібне вже відбувалося раніше в рамках різних фестивалів та проектів, які організовує Львівська національна філармонія. Однак це було нерегулярно та несистематично. Започаткування PRO ET CONTRA. СЦЕНА НОВОЇ МУЗИКИ дає можливість регулярно (двічі на місяць) реалізовувати мистецькі події, які охоплюватимуть експериментальну електроніку, сучасну класичну музику, літературні перформанси та відео-арт. Події відбуватимуться пізно ввечері (від 22:00 до 23:00) двічі на місяць: в суботу, або в неділю.
Викoнавці:
Оксана Литвиненко, віолончель
Ансамбль нової музики Pro et contra
Блажей Вінсент Козловський, диригент
У програмі:
Джордж Крамб
Соната для віолончелі solo
Богдан Сегін
Irradiation
Музичне приношення (Ґуставу Малеру)
Largo. Транскрипція Прелюдії № 4 Ф. Шопена
Interaction forms
Петеріс Васкс
Книга для віолончелі solo
Богдан Сегін
Daedalus
Talos
Icarus
Ансамбль нової музики Pro et contra у складі:
Наталія Кожушко-Максимів, флейта
Юрій Хвостов, гобой
Тарас Гамар, кларнет
Олександр Холодюк, валторна
Андрій Наконечний, труба
Мирослав Драган, фортепіано
Марко Комонько, скрипка
Микола Гав’юк, скрипка
Устим Жук, альт
Денис Литвиненко, віолончель
Назарій Стець, контрабас
Маріанна Лиско та Сергій Горобець – візуалізації