ПАРАД КОНЦЕРТІВ Мирослава Скорика

ПАРАД КОНЦЕРТІВ Мирослава Скорика з присвятою в Львівській Національній Філармонії

П’ятниця 20.09.2019 / 19:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

80-300

Опис
Легенда української класики Мирослав Скорик – композитор, який і досі продовжує натхненно створювати нові твори, що відображають актуальне СЬОГОДНІ та ВІЧНІ ЦІННОСТІ, що не змінюються з плинністю часу.
Спеціально для львівської публіки, 20 вересня на сцені Львівської Національної філармонії прозвучить прем’єра Концерту № 10 для скрипки з оркестром за присутності автора!
Цей концерт унікальний – у програмі прозвучать твори які маестро присвятив знаменитим митцям в різні роки, а виконають іх саме ці музиканти: Десятий скрипковий концерт М.Скорик присвятив одному з найкращих скрипалів Галичини Марку Комоньку; скрипаль-віртуоз з Швейцарії Олег Каськів виконає присвячений йому П’ятий скрипковий концерт, а Другий віолончельний концерт виконає один з найвідоміших віолончелістів України киянин Олександр Пірієв.
Також у концерті прозвучать декілька творів М.Скорика, які вже стали класикою, зокрема “Карпатський концерт”. За диригентським пультом симфонічного оркестру організатори запросили стати одного з найвідоміших та харизматичних диригентів України маестро Юрія Янка з Харкова, який додасть дійству досконалості та передбачуваної грандіозності.
Не пропустіть відвідати «Парад концертів» та насолодитися магією космічної музики видатного українського композитора Мирослава Скорика.
УЧАСНИКИ:
Солісти:
  • Олександр Пірієв, віолончель, Київ
  • Марко Комонько, скрипка, Львів
  • Олег Каськів, скрипка, Швейцарія
Колектив:
  • Симфонічний оркестр Львівської філармонії. Диригент: Юрій ЯНКО, Харків

Поділитись