Свято оперети

Бенефіс заслуженої артистки України - Маріанни Лаби.

10.11.2018 / 18:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

80-100-120-150

Абонементи діють

Опис

О, Її Високість – Оперета! Молода і легковажна кокетка у сукні з прозорих гармоній. Зрозуміла і знайома з дитинства. Справді, оперета – легкий жанр, але не слід її недооцінювати. За невагомістю мелодій приховані вишукані пасажі, цікаві модуляції, глибокі сюжети.

Королями оперти заслужено вважають Імре Кальмана та Франца Легара. Ніхто не зміг краще передати колорит і енергетику угорського краю, як ті, в кому вирувала гаряча угорська кров. Колоритні і мелодійні теми пронизують нестримні і запальні мотиви. Пристрасні персонажі. Тонкий та дотепний гумор. Неймовірна естетика історій.

Музика цих великих угорців настільки запала до серця усім поціновувачам жанру, що «Сільву», яка вийшла з-під пера Кальмана під час І Світової війни ставили навіть по інший бік фронту. А “Веселу вдову” Легара відразу після прем’єри, за короткий термін поставили у різних театрах світу ще три з половиною тисячі разів! І це за часів, коли ще не було Інтернету!

Агов, футбольні фани! А ви знали, що слова гімну ісландських футболістів покладені на тему однієї з оперет Кальмана?

Так, оперета – це завжди свято. Це – арії, які ми несвідомо наспівуємо. Коли наш слух ловить знайомі мелодії на устах з’являється мрійлива посмішка, а в очах – бешкетні вогники. Стає тепло і затишно у найпохмуріший день!

Тож вечір 10 листопада – ідеальний осінній час, щоб зігріти душу біля найяскравіших шедеврів оперети.

До бенефісу заслуженої артистки України Маріанни Лаби, у феєричному проекті на вас чекатимуть знайомі з дитинства перлинки з оперет «Сільва», «Принцеса цирку», «Маріца» Імре Кальмана, «Весела вдова», «Циганське кохання» Франца Легара і багато інших.

Впевнені, що ви будете підспівувати неперевершеним солістам Василю Понайді і Роману Антонюку з квартету “Тенорс Бельканто” і звісно ж, прекрасній Маріанні Лабі. Вам захочеться танцювати під запальний чардаш разом із театром-кабаре «Леополіс». Вас заворожить казкова музика у виконанні живого академічного симфонічного оркестру під батутою диригента Романа Кресленка.

Поділитись