Квартету «Фенікс» – 10 років

Струнний квартет «Фенікс» запрошує поринути у світ вишуканої романтичної музики.
Розпочнеться вечір з Фортепіанного квінтету Мі-бемоль мажор тв. 44 одного з яскравих представників романтизму Роберта Шумана. Цей твір-присвята дружині Кларі Шуман, є єдиним фортепіанним квінтетом композитора. Також цього вечора «Фенікс» заворожуватиме слухачів майстерним виконанням твору Франца Шуберта. Творчість Шуберта має перш за все ліричну природу, але в певний період життя композитора його переповнювали глибокі роздуми про сенс людського існування, про життя і смерть. Це знайшло своє вираження в музиці. Пісню «Смерть і дівчина» Шуберт написав на слова німецького поета Матіуса Клаудіуса. Згодом використав тему цієї пісні для свого камерно-інструментального твору, який пропонуємо до вашої уваги.
Завершить вечір твір одного із визначних англійських композиторів, про якого Бернард Шоу сказав: «Елгар… в англійській музиці займає таке місце, як Бетховен в німецькій». Звучатиме Інтродукція і Аллеґро для квартету і камерного оркестру тв. 47 Едварда Елґара.
Яскраве, емоційне, майстерне виконання струнного квартету «Фенікс» подарує незабутні враження і створить особливу атмосферу вашого вечора.

Четвер 07.06.2018 / 19:00

Концертний зал ім. С. Людкевича

70-90-110-130-150

Абонементи діють

Опис

У програмі:

Роберт Шуман. Фортепіанний квінтет Мі-бемоль мажор тв. 44
Франц Шуберт. Квартет № 14 ре мінор «Смерть і дівчина» (D 810)
Едвард Елґар. Інтродукція і Аллеґро для квартету і камерного оркестру тв. 47

Поділитись

Партнери