ФЕСТИВАЛЬ «BACH CONTEMPORARY»

30.12.2018 / 18:00
Купити квиток

Концертний зал ім. С. Людкевича

70-110

Абонементи діють

Опис

ФЕСТИВАЛЬ «BACH CONTEMPORARY»

Йоган Себастьян Бах завжди актуальний!

Доказом цього є стирання кордонів між стилістикою бахівської поліфонії епохи бароко, стилю ґалант, який в епоху Баха щойно зароджувався і музикою сучасного індустріально-інтелектуального суспільства. Поєднання в одному просторі і часі найвищих здобутків минулого з кіномузикою і джазовими стандартами стало своєрідною родзинкою Першого філармонійного фестивалю «BACH CONTEMPORARY», що відбудеться у Львові на зламі років 2018-2019, а саме, 30 грудня 2018 року, 2-4 та 7-9 січня 2019 року.

Ініціатором створення і проведення цієї визначної події є українська органістка Олена Мацелюх. До участі залучені справжні майстри своєї справи – музиканти-віртуози Львова, Києва, Івано-Франківська, Одеси і Дніпра. Вони представляють широку палітру музичних інструментів: орган, фортепіано, скрипка, флейта Пана, альт-саксофон, акордеон, клавесин і семплер. Прекрасний вокал стане окрасою багатьох концертів. Київський струнний квінтет з контрабасом, а також добре відомий в Україні та далеко за її межами Львівський струнний квартет «Фенікс» – це ансамблі, що складуть конкуренцію навіть оркестрам.

Кожна нова філармонічна подія стає можливістю для виконавців ще і ще раз продемонструвати високий рівень професіоналізму та художнього осмислення сучасності.

Нашою новою ініціативою 2019 року є проведення фестивалю «BACH CONTEMPORARY».

 

Поділитись